مالک استیل آذین و ملوان : هیچ حکم قضایی برایم صادر نشده است

به گزارش ایسنا، حسین هدایتی که برای تماشای بازی پرسپولیس و راه آهن به ورزشگاه آزادی رفته است، در جمع خبرنگاران درباره اظهارات محسنی اژه‌ای،‌ سخنگوی قوه قضاییه و دادستان کل کشور مبنی بر صدور حکم پیگرد قضایی او اظهار کرد: این حق مسلم قوه قضاییه است که بخواهد مسائل را دنبال کند و اگر […]

به گزارش ایسنا، حسین هدایتی که برای تماشای بازی پرسپولیس و راه آهن به ورزشگاه آزادی رفته است، در جمع خبرنگاران درباره اظهارات محسنی اژه‌ای،‌ سخنگوی قوه قضاییه و دادستان کل کشور مبنی بر صدور حکم پیگرد قضایی او اظهار کرد: این حق مسلم قوه قضاییه است که بخواهد مسائل را دنبال کند و اگر من را احضار کنند وظیفه خود می‌دانم بروم و پاسخگو باشم. تا این لحظه از هیچ ناحیه‌ای احضار نشدم تا بروم از خود دفاع کنم.

وی در پاسخ به این سوال که سرمربی گهر درود در حال حاضر چه کسی است؟ گفت: چرا این سوال را از من می‌پرسید. از آیت‌الله‌زاده سوال کنید. به قول عابدینی، دوست عزیز بنده ما مستاجر آنجا هستیم.

هدایتی ادامه داد: امیدوارم تکلیف این تیم هرچه زودتر مشخص شود، چون حق مردم آن خطه خیلی بیشتر است. من هم هر جای ایران باشم، برای هر قسمتی از این ورزش قدم برمی‌دارم و تلاش می‌کنم تا خدمتی کرده باشم.

۳۰ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI