جوان نخبه ایرانی پهپاد پیشرفته خواهد ساخت

عادل فرهانیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: یک جوان نخبه خرمشهری که چندی پیش توانست رتبه دوم کشوری در طراحی و ساخت ربات به دست آورد هم‌اکنون در حال طراحی و ساخت پهپاد پیشرفته است. وی افزود: این اقدام جوان خرمشهری در واقع نمونه‌ای از اراده پولادین جوانان بسیجی کشور […]

عادل فرهانیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: یک جوان نخبه خرمشهری که چندی پیش توانست رتبه دوم کشوری در طراحی و ساخت ربات به دست آورد هم‌اکنون در حال طراحی و ساخت پهپاد پیشرفته است.

وی افزود: این اقدام جوان خرمشهری در واقع نمونه‌ای از اراده پولادین جوانان بسیجی کشور برای مقابله با ترفندهای دشمنان است.

وی گفت: درصدد هستیم با رایزنی با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح این جوان نخبه بسیجی خرمشهری را به این وزارتخانه معرفی کنیم تا زمینه بهره‌گیری از طرح‌های مهم وی فراهم شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر خاطرنشان کرد: رسانه‌ها بایستی با شناسایی این چنین نخبه‌گانی اقدام به معرفی آنان کنند تا غربی‌ها بدانند تحریم نمی‌تواند خللی در اراده جوانان این مرز و بوم ایجاد کند.

فرهانیان تصریح کرد: نوجوانی همچون شهید بهنام محمدی و حسین فهمیده که با جان‌فشانی خود در جنگ تحمیلی باعث خلق حماسه‌ای ماندگار در تاریخ هشت سال دفاع مقدس شدند امروز به الگویی برای همه نوجوانان و جوانان تبدیل شده‌اند.

وی افزود: یکی از برنامه‌های جدی سازمان بسیج شناسایی نیروهای نخبه در بین دانش‌آموزان و سرمایه‌گذاری برای تکامل این عده چه در دوران دبیرستان و دانشگاه و در واقع تربیت آنان برای تصدی پست‌های آتی در کشور است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر در پایان ابرازامیدواری کرد هر روز شاهد تحقق یک طرح جدید در زمینه‌های مختلف علمی توسط جوانان بسیجی کشور باشیم.

۳۰ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI