سورپرایز انتخاباتی اوباما/توافق هسته ای با ایران و برداشتن تحریم ها

سورپرایز انتخاباتی اوباما/توافق هسته ای با ایران و برداشتن تحریم ها

  “دیک موریس” تحلیلگر سیاسی و مشاور انتخاباتی “بیل کلینتون” رئیس جمهور اسبق ایالات متحده آمریکا پیش بینی کرد که اوباما با هدف پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به طور غیر منتظره توافق هسته ای با ایران را رو خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ” واشنگتن تایمز” ، ” دیک موریس […]

 

“دیک موریس” تحلیلگر سیاسی و مشاور انتخاباتی “بیل کلینتون” رئیس جمهور اسبق ایالات متحده آمریکا پیش بینی کرد که اوباما با هدف پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به طور غیر منتظره توافق هسته ای با ایران را رو خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ” واشنگتن تایمز” ، ” دیک موریس ” مدعی شد توافقی هسته ای بین ایران و آمریکا در جریان است و رئیس جمهور آمریکا با هدف استفاده از آن در جریان انتخابات ریاست جمهوری به زودی آن را علنی خواهد کرد.

به ادعای وی، طبق این توافق آمریکا در قبال برخی توافقات بازرسی هسته ای با ایران قرار است بخشی از تحریمهای اقتصادی علیه ایران را لغو کند.

به اعتقاد موریس، اعلان چنین توافقی بین ایران و آمریکا از سوی اوباما در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به منزله موفقیتی برای سیاست خارجی او خواهد بود که ماهها است از سوی رژیم صهیونیستی تحت فشار است.

لازم به ذکر است چندی پیش نیز در جریان سفر محمود احمدی نژاد رییس جمهور به نیویورک، رسانه های آمریکایی مدعی طرحی از سوی ایران برای توافق هسته ای با آمریکا شده بودند که از سوی مقامات کشورمان تکذیب شد.

 

۲۹ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI