سهمیه بنزین کم نخواهد شد/۳۰ مهر واریز سهمیه جدید

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با تکذیب شایعاتی که در عرضه بنزین سهمیه‌ای و آزاد مطرح شده است گفت: هیچگونه مشکلی در عرضه بنزین سهمیه‌ای و آزاد در کشور وجود ندارد. محمد رویانیان روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: در زمینه ارائه بنزین آزاد هیچگونه […]

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با تکذیب شایعاتی که در عرضه بنزین سهمیه‌ای و آزاد مطرح شده است گفت: هیچگونه مشکلی در عرضه بنزین سهمیه‌ای و آزاد در کشور وجود ندارد.

محمد رویانیان روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: در زمینه ارائه بنزین آزاد هیچگونه مشکلی وجود ندارد و متقاضیان به میزان لازم می‌توانند بنزین مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی ادامه داد: شرکت نفت نیز باید سریعاً جایگاه‌های بنزین را توجیه کند تا چنانچه دارای مشکلی باشند فوراً موضوع را حل کنند؛ زیرا از نظر دولت ارائه بنزین سهمیه‌ای براساس سقف سهمیه موجود در کارت‌ها و همچنین بنزین آزاد هیچگونه مشکلی ندارد و لذا باید در این مورد خدمات لازم ارائه شود.

رویانیان همچنین با اشاره به مصوبه کارگروه توسعه حمل و نقل در مدیریت مصرف سوخت به ایسنا گفت: به منظور رفاه حال موتورسیکلت‌سواران فرصتی دوباره به افرادی که هنوز پلاک ملی دریافت نکرده‌اند داده شد تا با مراجعه به نیروی انتظامی پلاک ملی را دریافت کنند.

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت ادامه داد: این افراد با این مصوبه فعلا سهمیه بنزین خود را می‌گیرند ولی باید با حرکت به سمت قانونمندی حرکت کرده و در مهلت ارائه شده پلاک موتورسیکلت‌های خود را به پلاک ملی تغییر دهند.

۲۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI