ثبت‌نام آزمون مبانی مهندسی(FE) در سایت سازمان سنجش

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،ثبت‌نام آزمون مبانی مهندسی (FE) مربوط به مرحله اول آزمون مهندسی حرفه‌ای (PE Exam) شروع شده و تا ۱۴یکشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۱ ادامه دارد. بر این اساس، انجمن‌های مهندسی مادر که در برگزاری این آزمون با سازمان سنجش همکاری دارند، عبارتند از انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، […]

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،ثبت‌نام آزمون مبانی مهندسی (FE) مربوط به مرحله اول آزمون مهندسی حرفه‌ای (PE Exam) شروع شده و تا ۱۴یکشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۱ ادامه دارد.

بر این اساس، انجمن‌های مهندسی مادر که در برگزاری این آزمون با سازمان سنجش همکاری دارند، عبارتند از انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، انجمن مهندسی شیمی ایران، انجمن مهندسی صنایع ایران، انجمن مهندسین عمران ایران، انجمن کامپیوتر ایران، انجمن مهندسین متالورژی ایران،‌انجمن مهندسان مکانیک ایران و انجمن مهندسی معدن ایران.

بر این اساس دانشجویان ترم آخر دوره کارشناسی و دارندگان مدرک کارشناسی یا بالاتر مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم در هر یک از رشته‌های مرتبط می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام و شرکت کنند.

امتحانات در یک روز و در نوبت‌های صبح و عصر برگزار می‌شود که به ترتیب عبارتند از نوبت صبح روز جمعه ۲۶ آبان شامل ۱: آزمون دروس FE1‌به مدت ۲۴۰ دقیقه برگزار می‌شود و نوبت عصر روز جمعه ۲۶ آبان آزمون دروس FE2 به مدت ۲۴۰ دقیقه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، آزمون صبح FE1‌شامل ۱۲۰ سوال و هر سوال یک نمره دارد و آزمون بعد از ظهر FE2‌شامل ۶۰ سوال و هر سوال ۲ نمره دارد. آزمون FE‌نیازی به سابقه کار ندارد.

۲۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI