خبرهای مهم درباره ثبت‌نام آرم طرح ترافیک

باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه ثبت نام آرم‌های طرح ترافیک از اول آبان به مدت ۲۰ روز ادامه دارد، گفت: از سهمیه آرم‌های سال ۹۲ کاسته و به صورت هفتگی و روزانه ارائه می‌شود. وحید نوروزی با اشاره به اینکه ثبت نام آرم طرح […]

باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه ثبت نام آرم‌های طرح ترافیک از اول آبان به مدت ۲۰ روز ادامه دارد، گفت: از سهمیه آرم‌های سال ۹۲ کاسته و به صورت هفتگی و روزانه ارائه می‌شود.

وحید نوروزی با اشاره به اینکه ثبت نام آرم طرح ترافیک برای سال ۹۲ به صورت اینترنتی خواهد بود افزود: از شهروندان تقاضا داریم از مراجعه حضوری به سازمان حمل و نقل و ترافیک برای انجام امور مربوط به آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ جدا خودداری کنند.

وی با تاکید بر اینکه از ۸ صبح اول آبان ماه ثبت نام آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ در سایت شهرداری تهران آغاز و به مدت ۲۰ روز ادامه دارد یادآور شد: برای ثبت نام آرم‌های طرح ترافیک برای سال آینده داشتن بر چسب معاینه فنی معتبر و پرداخت شدن عوارض سالیانه خودرو الزامی است.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک خاطر نشان کرد: صدور آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ همانند سال ۹۱ است با این تفاوت که بخشی از مجوزهای سالیانه کاسته و به صورت مجوزهای هفتگی و روزانه واگذار می‌شود.

۲۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI