بازگشت محمد بنا به تیم ملی قطعی شد

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان از بازگشت محمد بنا به راس امور این تیم خبر داد و گفت: با توجه به شرایط و پیشنهادات مطرح شده، تصمیم بر آن گرفته شد که زمام امور کشتی فرنگی همچنان در دست محمد بنا باشد. به گزارش مهر، محمد بنا و اعضای کادر فنی تیم ملی کشتی […]

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان از بازگشت محمد بنا به راس امور این تیم خبر داد و گفت: با توجه به شرایط و پیشنهادات مطرح شده، تصمیم بر آن گرفته شد که زمام امور کشتی فرنگی همچنان در دست محمد بنا باشد.

به گزارش مهر، محمد بنا و اعضای کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان صبح امروز شنبه با حضور در خانه کشتی تهران نشستی ویژه را با رسول خادم مدیر فنی تیم‌های ملی برگزار کردند که در نهایت منتهی به بازگشت محمد بنا به تیم ملی شد.

حسام الدین جعفری، سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی که یکی از حاضرین در این نشست بود با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: توافقات لازم بین محمد بنا و رسول خادم حاصل شد و طرفین قبول کردند با توجه به شرایط و پیشنهادات مطرح شده، زمام امور کشتی فرنگی همچنان در دست محمد بنا باشد.

این نشست همچنان با حضور رسول خادم، محمد بنا، رسول جزینی، حسام الدین جعفری و ایرج اسفندریاری فر و همچنین رشید محمدزاده سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در سالن کنفرانس خانه کشتی تهران در جریان است.

۲۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI