الدیار فاش کرد : رشوه حریری به مرسی و دولتمردان مصر

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از روزنامه الدیار لبنان، سعد حریری، نخست‌وزیر سابق لبنان یک قرآن بسیار گران‌قیمت را به عنوان هدیه به “محمد مرسی” رئیس جمهور مصر داده و از وی خواسته است تا پروژه “جمال حسنی مبارک” در صحرای سینا را که متشکل از ۴۰ میلیون متر مربع اراضی زراعی است به وی […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از روزنامه الدیار لبنان، سعد حریری، نخست‌وزیر سابق لبنان یک قرآن بسیار گران‌قیمت را به عنوان هدیه به “محمد مرسی” رئیس جمهور مصر داده و از وی خواسته است تا پروژه “جمال حسنی مبارک” در صحرای سینا را که متشکل از ۴۰ میلیون متر مربع اراضی زراعی است به وی اعطا کند.

حریری این قرآن بسیار نفیس را که حرف‌های آن با طلا نگاشته شده است، به محمد مرسی داده تا بتواند این پروژه را به دست آورد.

زمین های زراعی مذکور متصل به آبهای رود نیل است و حریری می‌خواهد یک شرکت هلندی را در این پروژه به کار گیرد و از طریق این پروژه سالیانه ۱۰۰ میلیون دلار به دست آورد.

حریری پس از ارسال این هدیه برای مرسی خواستار تعیین زمانی برای دیدار با وی شده است. او همچنین پنج میلون دلار برای وزیر زراعت مصر و نخست‌‌وزیر این کشور ارسال کرده تا آنها برای موافقت با اختصاص این پروژه به حریری او را مساعدت کنند و تملک این پروژه را از نام جمال حسنی مبارک به نام سعد رفیق الحریری انتقال دهند.

۲۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI