نهایی شدن طرح یک فوریتی اصلاح قانون هدفمندی یارانه‌ها

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه از نهایی شدن طرح یک فوریتی اصلاح قانون هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: گزارش نهایی این طرح به زودی تقدیم هیات رییسه می‌شود. غلامرضا تاج‌گردون در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس طرح دو فوریتی اصلاح بودجه مربوط به […]

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه از نهایی شدن طرح یک فوریتی اصلاح قانون هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: گزارش نهایی این طرح به زودی تقدیم هیات رییسه می‌شود.

غلامرضا تاج‌گردون در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس طرح دو فوریتی اصلاح بودجه مربوط به وجوه ناشی از فروش ارز را به اتمام رساند و در صحن علنی مجلس نیز این موضوع تقریبا رو به اتمام است.

وی خاطرنشان کرد: در مورد این طرح تاکید می‌شود که تمامی وجوه ناشی از فروش ارز به حساب خزانه وارد شود، البته مباحث حاشیه‌ای مانند اینکه باید در صندوق توسعه ملی کنترل صورت گیرد و یا عملیات فروش سهام تعادل شود نیز مطرح شده است.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه افزود: در حال حاضر نیز طرح یک فوریتی اصلاح قانون هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون به جمع‌بندی رسیده و به زودی گزارش آن تقدیم هیات رییسه می‌شود.

تاج‌گردون تصریح کرد: در خصوص این یک فوریتی نیز مقرر شده که افزایش قیمتها درباره میعانات گازی و فرآورده‌های نفتی اعمال نشود چرا که گردش قمیتی صورت نگرفته و عملکردها باید متناسب با گذشته باشد.

۲۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI