کدام ماشین ها گران شدند و در بازار موجود نیستند ؟

کدام ماشین ها گران شدند و در بازار موجود نیستند ؟

اعلام قیمت‌های جدید مصوب خودروهای داخلی و عدم عرضه خودرو توسط شرکت‌های خودروساز باعث افزایش ۶۰۰ هزار تا ۱۵ میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد شد. به گزارش فارس، افزایش قیمت مصوب خودروهای داخلی باعث رشد نرخ‌ها در بازار آزاد شد به طوری که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از ۲۲ میلیون تومان […]

اعلام قیمت‌های جدید مصوب خودروهای داخلی و عدم عرضه خودرو توسط شرکت‌های خودروساز باعث افزایش ۶۰۰ هزار تا ۱۵ میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد شد.

به گزارش فارس، افزایش قیمت مصوب خودروهای داخلی باعث رشد نرخ‌ها در بازار آزاد شد به طوری که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از ۲۲ میلیون تومان به ۲۵.۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با ۲.۵ میلیون تومان افزایش در بازار به ۲۸ میلیون تومان رسیده است.

هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۶ نیز با ۲ میلیون تومان افزایش، ۳۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۶ صندوقدار مدل V20 از ۲۱ میلیون تومان طی دو هفته اخیر به ۲۴.۵ میلیون تومان رسیده است.

در مورد قیمت پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک نیز می‌توان به افزایش ۵ میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد به طوری که در حال حاضر ۴۱ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت پژو ۴۰۵ نیز در بازار با افزایش ۶۰۰ هزار تومانی به ۱۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده و هر دستگاه پژو پارس با رشد قیمت ۲ میلیون تومانی، ۲۵.۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت هر دستگاه سمند LX نیز در بازار ۱۹.۵ میلیون تومان است که افزایش ۱.۵ میلیون تومانی را نشان می‌دهد. در مورد تندر ۹۰ ایران خودرو هم باید به رشد ۸۰۰ هزار تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد، در حال حاضر این خودرو ۲۴ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

بررسی قیمت محصولات سایپا در بازار نیز نشان می‌دهد قیمت هر دستگاه سایپا۱۱۱ با افزایش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی به ۱۳.۵ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه سایپا ۱۳۱ نیز با رشد ۱.۵ میلیون تومانی قیمت، ۱۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سایپا ۱۳۲ نیز در حال حاضر در بازار ۱۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان است که رشد ۷۰۰ هزار تومانی را نشان می‌دهد. قیمت تیبا نیز با افزایش ۷۰۰ هزار تومانی به ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت تندر۹۰ پارس خودرو هم با افزایش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی به ۲۵ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه تیانا با افزایش ۱۵ میلیون تومانی حدود ۱۰۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت ماکسیما دنده اتوماتیک نیز از ۷۲ میلیون تومان به ۸۱ میلیون تومان رسیده که در کنار این افزایش ۹ میلیون تومانی، می‌توان به رشد ۶ میلیون تومانی قیمت مگان اشاره کرد به طوری که در حال حاضر این خودرو ۵۷ میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

در مورد قیمت سایر خودروهای مونتاژ داخل و یا وارداتی نیز می‌توان به افزایش ۵ میلیون تومانی قیمت پرادو اشاره کرد به طوری که در حال حاضر هر دستگاه از این خودرو ۱۹۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. قیمت کرولا نیز با رشد ۱۰ میلیون تومانی به ۹۰ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه یاریس با افزایش قیمت ۶ میلیون تومانی، حدود ۶۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت اسپورتیج نیز افزایش ۱۲ میلیون تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر این خودرو ۱۱۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

همچنین قیمت هر دستگاه موهاوی با افزایش ۱۸ میلیون تومانی به ۱۳۰ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه مزدا ۲ با رشد قیمت ۱۱ میلیون تومانی، حدود ۵۲ میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

قیمت مزدا ۳ نیز با افزایش ۱۰ میلیون تومانی به ۸۵ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه هیوندایی I20 با رشد قیمت ۷ میلیون تومانی، ۵۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. قیمت هیوندایی I30 نیز از ۵۷ میلیون تومان به ۶۸ میلیون تومان رسیده است.

در مورد قیمت آزرا گرانجور نیز می‌توان به رشد ۱۲ میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد به طوری که در حال حاضر هر دستگاه از این خودرو ۱۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت جنسیس هم با افزایش ۳ میلیون تومانی به ۱۳۳ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه سوناتا با رشد قیمت ۹ میلیون تومانی، ۱۰۳ میلیون تومان معامله می‌شود.

۲۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI