پادرمیانی حمید استیلی برای آشتی علی کریمی و مانوئل ژوزه

ظهور۱۲ : حمید استیلی در گفت و گو با خبرگزاری فارس، پس از پا در میانی‌اش برای آشتی علی کریمی و مانوئل ژوزه اظهار داشت: در چند وقت اخیر با توجه به مشکلاتی که به وجود آمده بود شخصا دیده‌ام که رویانیان از هیچ تلاشی برای برگشت کریمی دریغ نکرده است. وی افزود: امروز هم […]

ظهور۱۲ : حمید استیلی در گفت و گو با خبرگزاری فارس، پس از پا در میانی‌اش برای آشتی علی کریمی و مانوئل ژوزه اظهار داشت: در چند وقت اخیر با توجه به مشکلاتی که به وجود آمده بود شخصا دیده‌ام که رویانیان از هیچ تلاشی برای برگشت کریمی دریغ نکرده است.

وی افزود: امروز هم لیدرها و مهدی مهدوی کیا به نمایندگی از بازیکنان به دیدار ژوزه رفتند و جلسه بسیار خوبی را با سرمربی پرسپولیس داشتند. امیدوار هستم که ژوزه نیز از این مسئله استقبال کند و همه چیز در پرسپولیس ختم به خیر شود.

استیلی ادامه داد: رویانیان مدیری است که زحمت زیادی برای آرامش پرسپولیس می‌کشد و از طرف دیگر سرپرست تیم نیز نگران موضوع کریمی است. کریمی مهره‌ای است ‌تواند برای پرسپولیس و حتی تیم ملی نقش کلیدی ایفا کند. من با او کار کرده‌ام و رفتارهای او را می‌دانم که در دلش هیچ چیز نیست.

وی خاطرنشان کرد: امشب جلسه خوبی در برگزار شد، اما با توجه به محدودیت زمانی قرار شد که به بعد از بازی با راه آهن، کریمی و ژوزه جلسه‌ای داشته باشند. امیدوارم هر دو نفر کوتاه بیایند و با آرامش همه چیز ختم به خیر شود.

استیلی در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی افتاده که شما پا در میانی کردید، گفت: من پرسپولیسی هستم و بر حسب وظیفه و شناختی که از کریمی داشتم پا در میانی کردم و پرسپولیس در حال حاضر نیاز به یکدلی و اتحاد دارد. چون نتایج این تیم یک مقدار خوب نبوده و مسئله ساز شده حال همه باید کمک کنیم تا انشاالله بازیکنان با روحیه قوی و پشتیبانی مثل رویانیان، آرامش به پرسپولیس برگردد و این تیم به نتایج درخشان برسد. من باز هم امیدوارم که جلسه کریمی و ژوزه به بهترین نحوه برگزار شود و همه چیز تمام شود.

۲۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI