شهادت دو بسیجی در چابهار

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از دزنا۲۴ : یک عامل انتحاری ساعتی پیش قصد ورود به مصلای «امام حسین (ع)» که نمازجمعه چابهار در آن برگزار می شود را داشت که هنگام شناسایی از سوی نیروهای حفاظت ، با فرار به کوچه جنب مسجد خود را منفجر کرد. فرد انتحاری که گفته می شود با […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از دزنا۲۴ : یک عامل انتحاری ساعتی پیش قصد ورود به مصلای «امام حسین (ع)» که نمازجمعه چابهار در آن برگزار می شود را داشت که هنگام شناسایی از سوی نیروهای حفاظت ، با فرار به کوچه جنب مسجد خود را منفجر کرد.

فرد انتحاری که گفته می شود با پوشش لباس نظامی قصد ورود به مصلا را داشت از سوی مردم و نیروهای بسیجی و انتظامی شناسایی و اقدام به فرار می‌کند در فاصله ۳۰۰ متری مسجد امام حسین (ع) مقابل درمانگاه سیدالشهدا شهرستان چابهار واقع در خیابان تعاون، خود را منفجر می‌کند. در این انفجار دو نفر از نیروهای بسیج به نام های «مرتضی آسوده» و «حامد بزی» به شهادت رسیدند . «مرتضی آسوده» که در همان لحظات اولیه به شهادت رسید و «حامد بزی» دیگر بسیجی این انفجار تروریستی پس از بروز جراحات سنگین دقایقی پیش در بیمارستان شهید شد. براساس اطلاعات دریافتی، شهید مرتضی آسوده، دانش‌آموز دبیرستان نمونه دولتی و شهید حامد بزی دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد بوده که در این اقدام تروریستی به شهادت می‌رسند.

همچنین فرماندار چابهار طی اعلامیه ای شایعه انفجار بمب دوم در این شهرستان را تکذیب کرد و بیان نمود تنها یک بمب و در ساعت ۱۲:۳۰ منفجر گردیده است .

۲۷ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI