کاهش چشمگیر قیمت سکه در بازار

بازار ارز، سکه و طلا روز پنجشنبه روز متفاوتی نسبت به روزهای گذشته سپری کرد و در این روز، قیمتها در این بازار نه تنها افزایش نیافت بلکه کاهش شدیدی را تجربه کرد. قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید در این روز نسبت به روز چهارشنبه حدود ۱۲۵ هزار تومان کاهش یافت و هر گرم […]

بازار ارز، سکه و طلا روز پنجشنبه روز متفاوتی نسبت به روزهای گذشته سپری کرد و در این روز، قیمتها در این بازار نه تنها افزایش نیافت بلکه کاهش شدیدی را تجربه کرد.

قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید در این روز نسبت به روز چهارشنبه حدود ۱۲۵ هزار تومان کاهش یافت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز حدود ۱۰ هزار تومان ارزان شد. در همین حال، قیمت دلار در بازار آزاد هم شاهد کاهش حدود ۷۰ تومانی نسبت به روز چهارشنبه بود.

کاهش هر اونس طلا به ۱۷۳۷ دلار در بازارهای جهانی و کاهش قیمت دلار در بازار آزاد از دلایل اصلی کاهش قیمت سکه و طلا در روز پنجشنبه گزارش شده است.

در همین حال، قیمت سکه تمام طرح قدیم ۱۱۵ هزار تومان، نیم سکه ۷۳ هزار تومان ، ربع سکه ۳۵ هزار تومان و سکه گرمی ۱۸ هزار تومان ارزان شده است.

محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر، قیمت فعلی سکه و طلا در بازار را واقعی دانسته و می‌گوید: قیمت‌ها در این بازار حبابی نیست.

منبع : مهر

۲۷ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI