دستگیری یک عربده کش اسلامشهری + عکس

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به دستگیری یکی از اراذل و اوباش گفت: پلیس اجازه قدرت‌نمایی و عربده‌کشی به اراذل و اوباش را نخواهد داد و با شدت با کسانی که بخواهند امنیت مردم را به هم بزنند برخورد می‌کند. سرهنگ افضل گلزاری با بیان اینکه پلیس این استان به شدت […]

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به دستگیری یکی از اراذل و اوباش گفت: پلیس اجازه قدرت‌نمایی و عربده‌کشی به اراذل و اوباش را نخواهد داد و با شدت با کسانی که بخواهند امنیت مردم را به هم بزنند برخورد می‌کند.

سرهنگ افضل گلزاری با بیان اینکه پلیس این استان به شدت برابر قانون با اراذل و اوباش و مخلان امنیت برخورد می‌کند و اجازه قدرت‌نمایی را به اینگونه افراد نمی‌دهد، گفت: چند روز قبل یکی از اراذل و اوباش شهرستان اسلامشهر به نام «میثم» که در این شهرستان با عربده‌کشی و استفاده از قمه قدرت‌نمایی کرده و امنیت و آسایش را از ساکنان محل سلب و پس از درگیری با چند نفر از محل فرار کرده و از مدتها قبل نیز تحت تعقیب پلیس بوده، بنابراین به علت اهمیت موضوع مراتب در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

گلزاری تصریح کرد: با کنترل محل‌های جرم‌خیز و اماکنی که امکان حضور و تردد اراذل و اوباش در آن مناطق می‌رفت و با تلاش‌های بی‌وقفه پلیس سرانجام شب‌گذشته پاتوق اوباش فراری در شهرستان اسلامشهر مورد شناسایی قرار گرفت و متهم طی عملیاتی دستگیر شد.

وی افزود: در عملیات دیگری، ماموران پلیس آگاهی استان سارق گردنبندقاپی را که چندی پیش در سطح شهرستان شهریار اقدام به گردنبندقاپی می‌کرد در شهرک وحیدیه شهریار مورد شناسایی قرار گرفت و سارق بنام «علی» دستگیر شد.

گلزاری افزود: در عملیات سومی نیز ماموران آگاهی پس از بدست آوردن اخباری از فعالیت یک جاعل در فاز یک اندیشه، اکیپی دستگیری جاعل و همدستان وی را در دستور کار خود قرار دادند تا این که روز گذشته با تلاش شبانه‌روزی ماموران، منزل جاعل به نام «مهدی» مورد شناسایی قرار گرفت و در عملیاتی متهم دستگیر و در بازرسی پلیس از محل، چهار دستگاه چاپگر، سه جلد شناسنامه،‌ تعدادی مهرهای ادارات مختلف، یک دستگاه پرس‌نایلون و چندین قطعه عکس کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران خاطرنشان کرد در بازجویی از متهم، مشخصات همدست وی نیز بدست آمده و در عملیات دیگری همدست جاعل به نام «اصفر» و فردی که اکثرا برای وی سفارش کار می‌گرفت در شهر اندیشه مورد شناسایی قرار گرفته و دستگیر شد.

۲۷ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI