افتتاح مسجد در دانشگاه آکسفورد + تصاویر

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ایسنا : این مسجد در ساختمان روبرت هوک واقع شده و به طور رسمی افتتاح شد. این مکان سوای بر محل عبادت، مکانی برای برگزاری مراسم‌های مختلف دین اسلام خواهد بود. همچنین در این مکان محل وضو گرفتن مجزا برای زنان و مردان تعبیه شده است. به گزارش ایسنا […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ایسنا : این مسجد در ساختمان روبرت هوک واقع شده و به طور رسمی افتتاح شد.

این مکان سوای بر محل عبادت، مکانی برای برگزاری مراسم‌های مختلف دین اسلام خواهد بود. همچنین در این مکان محل وضو گرفتن مجزا برای زنان و مردان تعبیه شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از «education tour» این مسجد در ۲۴ ساعت شبانه‌روز در دسترس خواهد بود و اتحادیه جمعیت دانشجویی مسلمان دانشگاه آکسفورد مدیریت این مسجد را بر عهده خواهد داشت.

آیان حسین رییس اتحادیه جمعیت دانشجویی مسلمان دانشگاه آکسفورد ضمن ابراز رضایت از اقدام دانشگاه آکسفورد مبنی بر اختصاص فضایی برای ایجاد این مکان مقدس اذعان کرد، برای مدت زیاد دانشگاه آکسفورد مکان مخصوصی برای عبادت دانشجویان مسلمان نداشت اما اکنون همه دانشجویان مسلمان از این اتفاق خرسند و راضی هستند.

در همین خصوص آندره همیلتون معاون و استاد دانشگاه آکسفورد، اعلام کرد: دانشگاه آکسفورد یک دانشگاه بین‌المللی است، به همین منظور این اقدامات برای برآورده کردن نیاز دانشجویان الزامی است.

۲۶ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI