صفحات فیس بوک شبکه من و تو هک شدند + عکس

پاتوق مجازی ضد انقلاب‌های سکولار و ضد دین از خوانندگان اندکش خواست تا به یاری صفحات هک شده شبکه وابسته به بهائیان بشتابند! در چند روز گذشته صفحه فیس‌بوک «بفرمایید شام» که متعلق به برنامه‌ای در شبکه بهایی من‌ و‌ تو است، به همراه صفحات مرتبط به اشخاص دیگر این شبکه، توسط گروهی که خود […]

پاتوق مجازی ضد انقلاب‌های سکولار و ضد دین از خوانندگان اندکش خواست تا به یاری صفحات هک شده شبکه وابسته به بهائیان بشتابند!

در چند روز گذشته صفحه فیس‌بوک «بفرمایید شام» که متعلق به برنامه‌ای در شبکه بهایی من‌ و‌ تو است، به همراه صفحات مرتبط به اشخاص دیگر این شبکه، توسط گروهی که خود را «سربازان اسلام» می‌خوانند، در چندین بار پیاپی هک شده است .

همچنین صفحه نداجناب، مجری بی بند و بار یکی دیگر از برنامه‌های من وتو نیز چندین بار مورد حمله سایبری قرار گرفت.

هک‌رها که این شبکه را شبکه‌ای ضد خانوادگی می‌دانند با ابراز ناراحتی از عملکرد غیر اخلاقی این تلویزیون، سیاست‌های دست اندرکاران آن را در تبلیغ فرقه ضاله بهاییت و رفتارهای نامتعارف همجنس‌بازی آسیب زننده به نهاد خانواده ایرانی می‌دانند.

اما نکته جالب این ماجرا آنجاست که دست اندرکاران این شبکه با وجود امکانات و حمایت‌های فنی و مالی نامحدود از پس توانمندی فنی و تکنیکی یک گروه هکری عاجز و مستاصل شده و دست التماس به دست اندرکاران سایتی چون خودنویس دراز می‌کنند.

سایت خودنویس هم که ننگ سابقه توهین به مقدسات ایرانیان را نیز در کارنامه خود دارد، با انتشار صفحات هک شده این شبکه بهایی ورود خوانندگان اندکش به فیس بوک را قدغن کرده و از آنان می‌خواهد از عضو شدن در این صفحات تا باز پس گیری مجددش اکیدا خودداری کنند!

۲۶ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI