ژاپنی ها طرح برخورد با مفاسد اخلاقی را اجرا کردند

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از جام نیوز : تحقیقات جدید شوکه بر انگیز، نشانگر افزایش آمار تجاوز و میل به تماشا و تولید سی دی های فیلم های مبتذل از مردان بالغ با کودکان زیر ۱۲ سال در کشور ژاپن است. فرماندار پایتخت قدیمی ژاپن “شهر کیوتو کیجی یامادا با افزیش این روند،درصدد برقراری […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از جام نیوز : تحقیقات جدید شوکه بر انگیز، نشانگر افزایش آمار تجاوز و میل به تماشا و تولید سی دی های فیلم های مبتذل از مردان بالغ با کودکان زیر ۱۲ سال در کشور ژاپن است.

فرماندار پایتخت قدیمی ژاپن “شهر کیوتو کیجی یامادا با افزیش این روند،درصدد برقراری قوانین سخت گیرانه در رابطه با موارد مبتذل بر آمده است بطوریکه مشاهده هرگونه موارد نامشروع پیگرد سخت قانونی در پی خواهد داشت و از سوی دیگر دستور جمع آوری تمام سی دی های مبتذل را صادر کرده بطوریکه پلیس کیوتو در مدت چند ماه اخیر هزاران هزار سی دی غیر مجاز جنسی را از سطح شهر جمع آوری نموده است.

بنا بر نتایج تحقیقات صورت گرفته میزان آمار موارد جنسی منتج به جنایت در طی دهه گذشته در ژاپن پنج برابر افزایش یافته است و از سوی دیگر در طی سال گذشته در حدود ۶۰۰ کودک نوجوان قربانی کارگردانان و فیلم سازان مستهجن گردیده اند که در این میان نقش اینترنت در ترویج اینگونه دامها برای نوجوانان بسیار بالا بوده است.

با توجه به نقش برجسته ژاپن در توسعه و اقتصاد ، این کشور در رابطه با توسعه و آزادی صنعت انیمیشن و سینما تلاش زیادی کرده و تاکنون نسبت به مسائل جنسی از خود واکنش نشان نداده بطوریکه طبق آمار ده درصد از مردان ژاپن خود به داشتن رابطه جنسی با نوجوانان اعتراف کرده اند و این آمار روز به روز افزایش می یابد تا جائیکه اخیرا مسئولین در رابطه با اعتیاد مردم ژاپن به مسائل جنسی هشدار داده اند.

مراکز تحقیقاتی مبارزه با سوء استفاده جنسی در انگلستان اعلام داشت که در سال ۲۰۰۶ تنها در ژاپن نزدیک به ۱۶۲۵۰ وب سایت جنسی راه اندازی شده و موسسه کانادائی در سال ۲۰۰۹ اظهار داشت که ژاپن از میان ۵ کشور مبتذل جهان از منظر ساخت وب سایتهای سوء استفاده جنسی از کودکان ،چهارمین رتبه را در دنیا از آن خود کرده است بطوریکه بنا به گفته یکی از محققان جامعه شناسی کشور ژاپن با این روند در طی چند سال آینده از کشور آمریکا نیز جلو خواهد زد.

علیرغم اینکه پلیس اف بی آی و بازرسان اطلاعاتی ژاپن اطلاعاتی از سازندگان اینگونه فیلمهای مبتذل به پلیس ژاپن ارائه می کنند ولی آنها در این رابطه سکوت کرده و کاری انجام نمی دهند چراکه در ژاپن فقط برای سازندگان و پخش کنندگان این فیلمها مجازات در نظر گرفته شده که آن هم بیشتر از ۵ سال حبس نیست ولی پلیس کیوتو برای اولین بار به دارندگان این فیلمها هم مجازات یک سال زندان و جریمه ۵۰۰۰۰۰ ین در نظر گرفته است و با این روش سعی در برخورد شدید حتی با دارندگان این فیلمها را دارد.

شایان ذکر است نفوذ فرهنگ ابتذال و بی بند و باری غربی در کشورهای مختلف جهان روند سقوط اخلاقی و انسانی آنها را به گونه ای سرسام آور افزایش داده است و موجی از ناامنی و بیماری های روانی و جسمانی را موجب شده است.
گفتنی است ژاپن از جمله کشورهایی است که پس از اشغال توسط آمریکا در جنگ جهانی دوم جامعه آن دستخوش غرب زدگی شدید شده است.

۲۴ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI