هیات پارلمانی اروپا به ایران خواهند آمد

طبق پیشنهاد و درخواست پارلمان اروپا، هیئتی ۱۵ نفره به منظور دیدار با مقامات پارلمانی و سیاسی ایران از ۲۷ اکتبر(۶ آبان) وارد تهران خواهند شد. حسین شیخ الاسلام مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، از سفر هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا به تهران خبر داد و گفت: طبق پیشنهادی که پارلمان اروپا […]

طبق پیشنهاد و درخواست پارلمان اروپا، هیئتی ۱۵ نفره به منظور دیدار با مقامات پارلمانی و سیاسی ایران از ۲۷ اکتبر(۶ آبان) وارد تهران خواهند شد.

حسین شیخ الاسلام مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، از سفر هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا به تهران خبر داد و گفت: طبق پیشنهادی که پارلمان اروپا برای سفر به تهران داشته است، آنها از ۲۷ اکتبر تا ۲ نوامبر است که آنها در این تاریخ به تهران سفر خواهند کرد.

وی افزود: درباره سفر نمایندگان اتحادیه اروپا به تهران، اروپایی‌ها خودشان تصمیم می‌گیرند.

به گزارش فارس، پیگیری‌های خبرنگار فارس از سفر ۱۵ عضو پارلمان اروپا به تهران در ۶ آبان سال جاری حکایت دارد؛ گرچه پارلمان اروپا مشخصات پروازی به تهران را تعیین نکرده است اما گفته می‌شود ریاست هیئت اروپایی در سفر به تهران، خانم تاریا کورنبرگ رئیس امور ایران و اروپا در پارلمان اروپا خواهد بود. اعضای پارلمان اروپا در سفر به تهران برنامه‌ و دیدارهای متعدد با مقامات سیاسی و پارلمانی ایران خواهند داشت.

۲۳ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI