فراخوان باشگاه پرسپولیس برای بازی ملی ایران و کره جنوبی

به گزارش گل، در این اطلاعیه آمده است: پس از درخشش ورزشکاران ایرانی در رقابت های المپیک، اکنون زمان آن رسیده است که فوتبال ایران با قدرت‌نمایی دوباره خود، نام کشورمان را در این عرصه بلندآوازه کند. بی‌تردید با توانایی‌های ملی‌پوشان کشورمان و حمایت همه‌جانبه مردم نه تنها راهیابی به رقابت های جام جهانی، بلکه […]

به گزارش گل، در این اطلاعیه آمده است:

پس از درخشش ورزشکاران ایرانی در رقابت های المپیک، اکنون زمان آن رسیده است که فوتبال ایران با قدرت‌نمایی دوباره خود، نام کشورمان را در این عرصه بلندآوازه کند. بی‌تردید با توانایی‌های ملی‌پوشان کشورمان و حمایت همه‌جانبه مردم نه تنها راهیابی به رقابت های جام جهانی، بلکه درخشش در این مسابقات دور از دسترس فوتبال ایران نیست. اینک بازی با کره جنوبی را پیش رو داریم که رقابتی قدیمی با فوتبال ایران دارد و همه ایران چشم به ساق های جوانان غیور این مرز و بوم دارند که افتخار نبرد زیر پرچم ایران را پیدا کرده اند.

باشگاه پرسپولیس همپای تمام خانواده فوتبال حمایت همه جانبه خود را از تیم ملی فوتبال ایران اعلام می کند و از تمامی اهالی فوتبال به ویژه هواداران میلیونی پرسپولیس دعوت بعمل می آورد تا با حضور در ورزشگاه آزادی و اعلام حمایت خود، موجبات پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان و سربلندی ایران عزیز در فوتبال را فراهم آورند.

وعده ما ساعت ۲۰ سه شنبه بیست و پنجم مهر ماه در ورزشگاه آزادی تهران.

۲۳ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI