برکناری فرمانده پدافند هوایی اسرائیل بخاطر نفوذ پهباد ایرانی

به دنبال ناتوانی پدافندهوایی رژیم صهیونیستی در رصد هواپیمای بدون خلبان مقاومت و پرواز طولانی آن بر فراز مراکز حساس در سرزمین های اشغالی، “دورون غبیش” فرمانده نیروهای پدافند هوایی این رژیم برکنار شد. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم ، سران ارتش رژیم صهیونیستی پس از برکناری “دورون غبیش” از فرماندهی نیروهای پدافندهوایی؛ “شاحر […]

به دنبال ناتوانی پدافندهوایی رژیم صهیونیستی در رصد هواپیمای بدون خلبان مقاومت و پرواز طولانی آن بر فراز مراکز حساس در سرزمین های اشغالی، “دورون غبیش” فرمانده نیروهای پدافند هوایی این رژیم برکنار شد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم ، سران ارتش رژیم صهیونیستی پس از برکناری “دورون غبیش” از فرماندهی نیروهای پدافندهوایی؛ “شاحر شوحط” را به جای وی منصوب کردند.

خبرگزاری “معا” تأکید کرد، ارتش رژیم صهیونیستی علت این برکناری را پایان دوره خدمت ۳۰ ساله این مسئول نظامی اعلام کرده است. اما این اقدام تنها چند روز پس از عملیات موفقیت آمیز هواپیمای بدون خلبان مقاومت لبنان، در پرواز طولانی مدت بر فراز تأسیسات حساس در سرزمین های اشغالی و ناتوانی پدافندهوایی این رژیم در شناسایی و انهدام به موقع آن صورت گرفته است.

یادآور می شود به دنبال شکست سیستم فوق پیشرفته ضدموشکی گنبد آهنین در رصد پهپاد مذکور، ارتش این رژیم شمار زیادی از تأسیسات ضدهوایی خود را در بندر اشغالی حیفا در شمال سرزمین های اشغالی مستقر کرده است.

۲۳ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI