ثبت نام برای پارتی های شبانه در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از رویداد : همزمان با محرومیت پایگاههای اطلاع رسانی و فرهنگی برای حضور در نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، خبرنگار رویداد از تلاش یکی از غرفه داران در این نمایشگاه برای ثبت نام دختران و پسران برای پارتی های شبانه خبر داد. این غرفه با عنوان یک سایت اجتماعی که […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از رویداد : همزمان با محرومیت پایگاههای اطلاع رسانی و فرهنگی برای حضور در نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، خبرنگار رویداد از تلاش یکی از غرفه داران در این نمایشگاه برای ثبت نام دختران و پسران برای پارتی های شبانه خبر داد.

این غرفه با عنوان یک سایت اجتماعی که نام آن برای رویداد محفوظ است ، توسط سه جوان که بنابر ادعای طرح شده “لیدرهای”شهرهای مختلف کشور هستند اداره میشد.

برابر فایل صوتی پیوست گزارش خبرنگار رویداد از گفتگو با مسئولین این غرفه در نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، متصدیان غرفه به مراجعین در خصوص فعالیت های این سایت توضیحاتی را ارائه میدادند که دایر است بر دعوت جوانان به عضویت در برنامه اردوهای تفریحی و باصطلاح اجتماعی و شرکت در مهمانی های خانگی است که یکی از این متصدیان اظهار داشته است :مسئولیت کسانی که در خانه ها یا مهمانی ها دستگیر میشوند با ما نیست.

همچنین این فرد به خبرنگار گفته است بصورت مقدماتی میتوانید در اردوها و برنامه کوهنوردی هفتگی شرکت کنید که در مناطق دربند و درکه تهران برگزار میشود.

گفتنی است اطلاعات تکمیلی این خبر در اختیار رویداد قرار داشته و قابل ارائه به مسئولین ذیربط می باشد ، همچنین باعث تاسف است که در شرایط محرومیت سایتهای اصولگرا از حضور در این نمایشگاه ، فضا در اختیار عناصر و اشخاصی قرار گرفته است که رسما برای مهمانی های فحشا تبلیغات و اقدام به جذب می نمایند.

۲۲ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI