قائم مقام شبکه ۳ سیما هم تغییر کرد

ایسنا نوشت:در جلسه یکشنبه ۲۳ مهر ماه شورای مدیران شبکه سه سیما که به ریاست مدیر جدید این شبکه برگزار شد‌، از زحمات هاشم رضایت قائم مقام مدیر شبکه سه سیما قدردانی و علیرضا نیک‌اندیش جایگزین وی شد. نیک‌اندیش با حکم مجید زین‌العابدین به سمت قائم مقامی مدیر شبکه سه منصوب شده است. هاشم رضایت […]

ایسنا نوشت:در جلسه یکشنبه ۲۳ مهر ماه شورای مدیران شبکه سه سیما که به ریاست مدیر جدید این شبکه برگزار شد‌، از زحمات هاشم رضایت قائم مقام مدیر شبکه سه سیما قدردانی و علیرضا نیک‌اندیش جایگزین وی شد.

نیک‌اندیش با حکم مجید زین‌العابدین به سمت قائم مقامی مدیر شبکه سه منصوب شده است.

هاشم رضایت که پیش‌تر مدیریت گروه‌های ورزش‌، پخش‌، تامین برنامه و طرح و برنامه را در شبکه‌های تلویزیونی تجربه کرده بود، در حالی از شبکه سه سیما می‌رود که کمتر از ۱۰ روز از تودیع علی اصغر پورمحمدی مدیر سابق شبکه سه می‌گذرد.

همچنین پیشنهاد تولید برنامه «نود» توسط عادل فردوسی‌پور در زمان مدیریت هاشم رضایت در گروه ورزش ارائه شد.

معاون سیما طی روزهای اخیر جوان‌گرایی را دلیل تغییر مدیر شبکه سه سیما عنوان کرده بود. این در حالی است که علیرضا نیک‌اندیش قائم مقام جدید مدیر شبکه سه سیما هم حدود یک سال و نیم دیگر بازنشسته می‌شود.

علی‌اصغر پورمحمدی که از شانزدهم مهر ماه از شبکه سه سیما رفته، روز یکشنبه با وزیر ارشاد دیدار داشته است. او همچنین طی روزهای آتی قرار است به سفر حج اعزام شود. بر این اساس هرگونه همکاری مدیر سابق شبکه سه با وزارت ارشاد، به پس از بازگشتش از سفر حج موکول خواهد شد.

۲۲ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI