وزیر کشور بحرین : خطر خلیج فارس جریان مقاومت و حزب الله است

وزیر کشور بحرین : خطر خلیج فارس جریان مقاومت و حزب الله است

“شیخ خالد بن علی آل خلیفه” مدعی شد، خطر واقعی که امنیت ملی کشورهای حاشیه خلیج فارس را تهدید می کند، جریانهای شیعی در منطقه مانند حزب الله، و صدر هستند. خیزش و انقلاب مسالمت آمیز مردم بحرین که اکثریت آنها شیعه هستند، بیش از یک سال است علیه ظلم و ستم رژیم آل‌خلیفه، همچنان […]

“شیخ خالد بن علی آل خلیفه” مدعی شد، خطر واقعی که امنیت ملی کشورهای حاشیه خلیج فارس را تهدید می کند، جریانهای شیعی در منطقه مانند حزب الله، و صدر هستند.

خیزش و انقلاب مسالمت آمیز مردم بحرین که اکثریت آنها شیعه هستند، بیش از یک سال است علیه ظلم و ستم رژیم آل‌خلیفه، همچنان ادامه دارد.

رژیم آل خلیفه که خود را در برابر مطالبات مردم و حرکت مسالمت آمیز انها ناتوان می دید، با کمک گرفتن از ارتش سعودی با خشونت دست به سرکوب مردم زد، به این امید که آنان را از ادامه مطالبات برحقشان باز دارد.

سرکوب خشونت آمیز مردم بحرین، درسایه سکوت کشورها و محافل رسانه ای و مدعی دفاع از حقوق بشر غربی، ادامه دارد.

این اظهارات همچنین پس از انتقادهای “یوسف قرضاوی” مفتی قطری از ایران و حزب الله مطرح می شود. قرضاوی یک روز پس از سخنان سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان و برعهده گرفتن عملیات منحصر به فرد پهپاد مقاومت بر فراز اراضی اشغالی فلسطین، به شدت از ایران و حزب الله انتقاد کرد.

نگرانی هم پیمانان منطقه ای رژیم صهیونیستی و غرب از حزب الله و مقاومت در منطقه درحالی است که برخی کشورهای عربی به دلیل داشتن ماهیت استبدادی و نگرانی از انتقال انقلابهای عربی و بیداری اسلامی به کشورشان، گروه اخوان المسلمین را به تلاش برای براندازی متهم کرده و آن را بعنوان خطری برای رژیم های پادشاهی معرفی می کنند.

۲۲ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI