ساموئل با کدام مهاجم پرسپولیس تعویض خواهد شد ؟

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از رجانیوز : گفت وگوی فتح ا… زاده و رویانیان برای معاوضه یکی از بازیکنان خود در نیم فصل به نتیجه رسیده است و به احتمال زیاد برای نخستین بار درتاریخ دو باشگاه استقلال و پرسپولیس یکی از بازیکنان دو تیم به خواست دو مدیرعامل به تیم رقیب خواهند رفت. […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از رجانیوز : گفت وگوی فتح ا… زاده و رویانیان برای معاوضه یکی از بازیکنان خود در نیم فصل به نتیجه رسیده است و به احتمال زیاد برای نخستین بار درتاریخ دو باشگاه استقلال و پرسپولیس یکی از بازیکنان دو تیم به خواست دو مدیرعامل به تیم رقیب خواهند رفت.

به گزارش رجانیوز، در تاریخ حیات دو باشگاه سابقه ندارد که مدیران سرخابی‌ها به خواست خود بازیکنانشان را معاوضه کرده باشند. معمولا هرگاه یکی از این دو تیم بازیکن تیم رقیب را جذب کرده بدون آگاهی مدیرعامل تیم رقیب بوده و این مساله تنش‌های زیادی را میان دو باشگاه نیز به وجود آورده است.

برای مثال وقتی نیکبخت با آن همه ابهت از استقلال به پرسپولیس رفت و آبی‌ها از رفتار بازیکن محبوب خود که آن زمان در اوج بود و مدیران وقت نیز او را می‌خواستند شوکه شدند، دست به اقدامی تلافی جویانه زدند و دو بازیکن تیم رقیب را جذب کردند.

این بار اما قرار است کار انتقال بازیکن میان استقلال و پرسپولیس به نرمی و با توافق دو طرف انجام بشود. یعنی استقلالی‌ها به خواست خود ساموئل را که یکی از بهترین خارجی‌هایی است که در همه سال‌های پیدایش فوتبال به کشورمان آمده را به پرسپولیس بدهند و در ازایش ۶۰۰ میلیون تومان پول یا یکی از مهاجمان پرسپولیس را جذب کنند.

اینکه برنده این انتقال کدام یک از طرف‌ها خواهد بود مشخص نیست اما آنچه مسلم است استقلال باید با ظرافت خاصی اقدام به جذب بازیکن مورد نظرش بکند و اجازه ندهد بازیکنش بدون اینکه پول خوبی از رقیب بگیرد یا بازیکنی از حریف گرفته بشود به تیم رقیب برود.

علی فتح ا… زاده نیز به این موضوع اشاره کرده و تاکید دارد که قطع به یقین مهاجمی را از تیم رقیب می‌گیرد. البته هنوز مشخص نیست که مهاجم مورد نظر استقلال چه کسی باشد و برای استقلال نیز بهتر است تفکر لازم در جهت جذب بازیکن مورد نظر را انجام دهد.

با توجه به اخبار پشت پرده‌ای که از این انتقال به گوش می‌رسد شاید انصاری فرد به استقلال بیاید و ساموئل از جمع آبی‌ها جدا بشود اما ممکن است این انتقال در نهایت با همان دریافت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به پایان رسیده و استقلال بازیکنی را از تیم رقیب سنتی‌اش نگیرد و برای تقویت خط حمله خود دست روی مهاجمان دیگر تیم‌های لیگ برتری بگذارد.

در همین راستا خبر بازگشت رضا عنایتی جدی‌تر از هرزمان دیگر به گوش می‌رسد. به هر شکل این انتقال فی ما بین دوتیم بزرگ فوتبال ایران فتح بابی برای انتقال‌های بعدی در آینده هم خواهد بود. امروز استقلال به خواست خود ساموئل را به پرسپولیس می‌دهد و ۶۰۰ میلیون تومان پول نقد می‌گیرد یا یک بازیکن و فردا ممکن است این اتفاق به شکل دیگری رخ دهد.

شاید یکی از دلایلی که منجر به رضایت آبی‌ها برای رفتن ساموئل به پرسپولیس شده این باشد که کیانوش رحمتی آرام آرام به شرایط مطلوب خواهد رسید و جباری هم چند وقت دیگر سر از ترکیب اصلی استقلال درخواهد آورد. اینکه آبی‌ها در این شرایط به فکر جیب خود هستند چندان هم فکر بدی نیست حتی اگر انصاری فرد یا قاضی به استقلال نیایند.

۲۱ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI