اس ام اس حزب الله به مردم اسرائیل + عکس

به گزارش خبرگزاری دانشجو، خبرهایی مبنی بر دست به دست‌شدن پیامک انصارحزب الله در بین مردم لبنان و ساکنین سرزمین‌های اشغالی به گوش رسیده است. براساس این گزارش پس از ورود پهپاد متعلق به حزب الله لبنان که بنا بر سخنان سید حسن نصرالله ساخت جمهوری اسلامی ایران است این بار راهبرد جدید جبهه مقاومت […]

به گزارش خبرگزاری دانشجو، خبرهایی مبنی بر دست به دست‌شدن پیامک انصارحزب الله در بین مردم لبنان و ساکنین سرزمین‌های اشغالی به گوش رسیده است.

براساس این گزارش پس از ورود پهپاد متعلق به حزب الله لبنان که بنا بر سخنان سید حسن نصرالله ساخت جمهوری اسلامی ایران است این بار راهبرد جدید جبهه مقاومت و حزب الله لبنان در ایجاد عملیات روانی علیه دشمن صهیونیستی آغاز شده است.

راهبرد جدید حزب الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی نه تنها با به پرواز در آمدن سه ساعته پهپاد در سرزمین های اشغالی و عکسبرداری از مراکز حساس این رژیم شکل جدیدی به خود گرفت بلکه امروز این روند در خانه های ساکنین سرزمین های اشغالی هم دیده می شود و یاران حزب الله پیامک هایی را برای ساکنان سرزمین های اشغالی ارسال می کنند که متن آن به عربی و زبان عبری است.

در این پیامک آمده: « به خطوط هوایی حزب الله که به سمت قدس می رود خوش آمدید». این متن در واقع به ورود سیستم های پیشرفته پهپاد به عمق خاک اسرائیل اشاره دارد و آسمان رژیم صهیونیستی را به خطوط هوایی در اختیار حزب الله تشبیه کرده است.

۲۱ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI