درخواست روسیه ازشورا امنیت درباره سوریه

به گزارش جمعه پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبری العالم، ماریا زاخاروف امروز جمعه با صدور بیانیه ای که ساعاتی پیش در پایگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه منتشر شد، اعلام کرد: تروریسم، در رده اول شیوه های مخالفت مسلحانه در سوریه قرار دارد لذا می توان گفت که وضع در این کشور بسیار نگران کننده است. […]

به گزارش جمعه پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبری العالم، ماریا زاخاروف امروز جمعه با صدور بیانیه ای که ساعاتی پیش در پایگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه منتشر شد، اعلام کرد: تروریسم، در رده اول شیوه های مخالفت مسلحانه در سوریه قرار دارد لذا می توان گفت که وضع در این کشور بسیار نگران کننده است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: متاسفانه تاکنون در شورای امنیت اقدامی عملی به منظور مقابله با تروریسم صورت نگرفته و این در حالی است که رسانه های غربی به طور مستقیم از دست داشتن برخی کشورها در ارسال سلاح برای مخالفان مسلح سوریه خبر می دهند.

معاون اداره اطلاع رسانی و مطبوعات وزارت خارجه روسیه، از طرف های بین المللی خواست بر اساس قطعنامه های ۲۰۴۲ و ۲۰۴۳ و نتایج نشست گروه کاری درباره سوریه در ژنو، همه تلاش خود را به منظور توقف منازعه داخلی و تشویق طرفهای سوری به حل بحران از طریق گفت وگوی ملی فراگیر به کار گیرند.

۲۰ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI