جلسه مشترک خاتمی و عبدالله نوری و سید حسن خمینی لو رفت

جلسه مشترک خاتمی و عبدالله نوری و سید حسن خمینی لو رفت

رسانه های ضدانقلاب از جلسه مشترک مجمع روحانیون مبارز و گروه «مجمع محققین و مدرسین» با حضور خاتمی، عبدالله نوری و سیدحسن خمینی خبر می دهند. به گزارش کیهان، هرچند در این باره خبر رسمی از سوی افراد برگزارکننده منتشر نشده اما گویانیوز گزارش داد «این جلسه در جماران برگزار شد. عبدالله نوری و سیدحسن […]

رسانه های ضدانقلاب از جلسه مشترک مجمع روحانیون مبارز و گروه «مجمع محققین و مدرسین» با حضور خاتمی، عبدالله نوری و سیدحسن خمینی خبر می دهند.

به گزارش کیهان، هرچند در این باره خبر رسمی از سوی افراد برگزارکننده منتشر نشده اما گویانیوز گزارش داد «این جلسه در جماران برگزار شد. عبدالله نوری و سیدحسن خمینی از اعضای این دو احزاب روحانی- سیاسی نیستند ولی با توجه به شرایط پیچیده و نیز اهمیت رویکرد اصلاح طلبان و جنبش سبز در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ به این جلسه مهم دعوت شدند.

در این نشست وحدت، انسجام و همفکری اصلاح طلبان خصوصا چهره های شاخص آن مورد تاکید قرار گرفت و بر لزوم فعالیت جدی و موثر اصلاح طلبان در فضای انتخابات پیش رو البته با حفظ مبانی اصلاح طلبی و محوریت مواضع اصولی آقایان میرحسین موسوی و مهدی کروبی تاکید گردید».

گروهک های اپوزیسیون و فتنه گران در سال ۸۸ مدعی تقلب در انتخابات شده و اقدام به ایجاد آشوب کردند. همین امر حضور دوباره آنها در عرصه انتخابات را هم به لحاظ توجیه تئوریک و هم نگاه حاکمیت و مردم به آشوب طلبان با تعارض های جدی مواجه کرده است.

گفتنی است که تاکید آنها بر «مواضع اصولی موسوی و کروبی» اگر صحت داشته باشد با توجه به اسناد فراوانی که از همکاری آنها با سرویس های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس و اسرائیل حکایت می کند، قابل تامل است!
۲۰ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI