تروریست‌ها برادر و فرزند دو نماینده پارلمان سوریه را ترور کردند

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری بریکینگ نیوز، افراد مسلح ناشناس امروز پنج‌شنبه برادر «خالد العبود»، دبیرکل پارلمان الشعب سوریه را در شهر درعا ترور کردند. خالد العبود در این ارتباط در گفت‌وگو با پایگاه خبری بریکینگ نیوز ضمن تایید خبر ترور برادرش گفت: این ترور برای «عبد المنعم»، برادرم سازمان یافته بود. […]

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری بریکینگ نیوز، افراد مسلح ناشناس امروز پنج‌شنبه برادر «خالد العبود»، دبیرکل پارلمان الشعب سوریه را در شهر درعا ترور کردند.

خالد العبود در این ارتباط در گفت‌وگو با پایگاه خبری بریکینگ نیوز ضمن تایید خبر ترور برادرش گفت: این ترور برای «عبد المنعم»، برادرم سازمان یافته بود.

این درحالی است که منابع محلی گفتند: افراد مسلح ناشناس هنگامی‌که عبد المنعم در شهر در تردد بود، راه او را بسته و به سمت وی شلیک کردند.

اما خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) گفت که افراد مسلح به خانه او حمله کرده و به سمتش تیراندازی کردند و او پیش از رسیدن به بیمارستان درعا فوت کرد.

از سوی دیگر امروز خبرهایی نیز درباره ترور «محمد خیر الماشی»،‌ فرزند نماینده پارلمان سوریه در نزدیکی منطقه «متبج» در ریف حلب توسط افراد مسلح منتشر شد، بی‌آنکه جزئیاتی درباره نحوه این ترور منتشر شود.

پیشتر نیز تروریست‌های مسلح دست به ترور فرزندان و بستگان شخصیت‌های سیاسی و مذهبی سوری زده بودند که از آن جمله می‌توان به ترور فرزند مفتی سوریه اشاره کرد.

۱۹ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI