فتح الله زاده : نیم فصل دوم فرهاد مجیدی به استقلال بازخواهد گشت

ˈعلی فتح الله زادهˈ روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا، افزود: برای جذب مجیدی با امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال صحبت کردم و این بازیکن در نیم فصل دوم در این تیم بازی خواهد کرد. وی با بیان اینکه مجیدی بازیکن بزرگی است و سالها برای فوتبال ایران و باشگاه استقلال زحمت کشیده است، […]

ˈعلی فتح الله زادهˈ روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا، افزود: برای جذب مجیدی با امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال صحبت کردم و این بازیکن در نیم فصل دوم در این تیم بازی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مجیدی بازیکن بزرگی است و سالها برای فوتبال ایران و باشگاه استقلال زحمت کشیده است، گفت:علاقمندیم این بازیکن بازی خداحافظی خود از فوتبال را نیز با پیراهن تیم استقلال و در یک دیداری که در شان او و استقلال باشد، برگزار کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران خاطرنشان کرد:به همین منظورباباشگاه بایرن مونیخ آلمان صحبت های اولیه را انجام دادیم تا در صورت ممکن این بازی بعد از لیگ دو کشور برگزار شود.

وی درخصوص علی حمودی نیزگفت: این بازیکن استقلال از چند باشگاه اروپایی پیشنهاد دارد. در نظرداریم در نیم فصل به اروپا منتقل کنیم، اما برای جدایی او نظرامیرقلعه نویی شرط اصلی است.

۱۹ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI