بتمن آمریکایی احمق می‌شود

بتمن آمریکایی احمق می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، این درام اجتماعی را دیوید او راسل کارگردانی می‌کند که دو سال قبل درام ورزشی «مبارز» را با این بازیگر کار کرد. «آمریکایی احمق» بر اساس یک ماجرای واقعی ساخته می‌شود و کریستین بیل در آن، در نقش یک هنرمند بازی می‌کند که در کارهای خلاف دست دارد. این سرمایه‌گذار هنرمند […]

به گزارش خبرگزاری فارس، این درام اجتماعی را دیوید او راسل کارگردانی می‌کند که دو سال قبل درام ورزشی «مبارز» را با این بازیگر کار کرد.

«آمریکایی احمق» بر اساس یک ماجرای واقعی ساخته می‌شود و کریستین بیل در آن، در نقش یک هنرمند بازی می‌کند که در کارهای خلاف دست دارد.

این سرمایه‌گذار هنرمند و خلافکار با همراهی نامزد خود (با بازی امی آدامز) مجبور به همکاری با یک افسر اداره اف بی‌ای می‌شوند.

batman.بتمن

هدف از این همراهی و همکاری، دستگیرکردن رهبر خلافکار و خطرناک یک باند است که دستی هم در عالم سیاست و سیاستمداران دارد.

نقش افسر اف بی‌آی را برادلی کوپر بازی می‌کند و جرمی رنر قهرمان اکشن جدید سینما، در نقش رهبر خطرناک و خلافکار اهل سیاست ظاهر خواهد شد.

فیلم‌نامه «آمریکایی احمق» را او راسل با همکاری اریک وارن سینگر نوشته است.

کلید فیلم برداری فیلم اوایل سال جدید میلادی زده می‌شود تا برای نمایش عمومی در آخرین روزهای سال ۲۰۱۳ آماده شود.

اهل فن می‌گویند فیلم‌نامه قوی و ترکیب خوب بازیگران «آمریکایی احمق» می‌تواند کمک کند تا این فیلم، مورد توجه منتقدان و اعضای آکادمی اسکار قرار گیرد.

کریستین بیل در طول چند سال اخیر، در کنار بازی در مجموعه فیلم سه قسمتی بتمنی کریستوفر نولان، در فیلم‌های مستقل هم ایفای نقش کرده است.

سال قبل وی در درام ضد جننگ چینی «گل‌های جنگ» به کارگردانی ژانگ ییمو هم بازی داشت.

با توجه به اینکه کریستوفر نولان اعلام کرده کارگردانی قسمت تازه‌ای از مجموعه فیلم «بتمن» را انجام نخواهد داد، وضعیت کریستین بیل برای بازی در نقش مرد خفاشی/بتمن مشخص نیست.

کمپانی برادران وارنر که تهیه کننده این مجموعه فیلم است، هنوز در رابطه با حضور یا عدم حضور این بازیگر در نقش این ابرقهرمان، اظهار نظری نکرده است.

۱۹ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI