علی اکبر جوانفکر آزاد خواهد شد

به نوشته ظهور۱۲ : سایت خبری بازتاب گزارش داد که علی اکبر جوانفکر که دو هفته قبل برای گذارندن محکومیت یک ساله خود دستگیر و به زندان اوین معرفی شده بود، احتمالا به زودی آزاد می شود. یکی از اعضای خانواده جوانفکر در گفتگو با خبرنگار “بازتاب”، با تایید این احتمال اظهار کرد: خانواده وی […]

به نوشته ظهور۱۲ : سایت خبری بازتاب گزارش داد که علی اکبر جوانفکر که دو هفته قبل برای گذارندن محکومیت یک ساله خود دستگیر و به زندان اوین معرفی شده بود، احتمالا به زودی آزاد می شود.

یکی از اعضای خانواده جوانفکر در گفتگو با خبرنگار “بازتاب”، با تایید این احتمال اظهار کرد: خانواده وی برای استقبال از جوانفکر به مقابل زندان اوین نرفته اند، اما در صورت آزادی، وی با تیم حفاظتی خود به منزل یا محل کارش خواهد رفت.

وی در پاسخ این پرسش که آیا جوانفکر با نقض حکم محکومیتش آزاد می شود یا قرار است به مرخصی بیاید، به خبرنگار بازتاب گفت: فکرمی کنم وی آزاد شود.

مسئول دفتر جوانفکر نیز در گفتگو با بازتاب، اعلام جزئیات بیشتر در مورد آزادی جوانفکر را به دفتر دادستان تهران موکول کرد و افزود: بعید است وی امروز (چهارشنبه) آزاد شود، اما ما پیگیر موضوع هستیم.

۱۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI