آتش سوزی در چادر زلزله زدگان آذربایجان

بر اساس این گزارش حدود ساعت سه بامداد امروز چادرهای زلزله‌زدگان روستای«قراجا» شهرستان هریس طعمه حریق شد و نزدیک ۱۰ چادر زلزله‌زدگان در آتش سوخت. سردی هوا موجب شده که مردم رو به بخارهای برقی آورده و احتمال بروز آتش‌سوزی در این منطقه افزایش یافته است. این حادثه از اتصال برق یکی از چادر زلزله‌زدگان […]

بر اساس این گزارش حدود ساعت سه بامداد امروز چادرهای زلزله‌زدگان روستای«قراجا» شهرستان هریس طعمه حریق شد و نزدیک ۱۰ چادر زلزله‌زدگان در آتش سوخت. سردی هوا موجب شده که مردم رو به بخارهای برقی آورده و احتمال بروز آتش‌سوزی در این منطقه افزایش یافته است.

این حادثه از اتصال برق یکی از چادر زلزله‌زدگان صورت گرفته و به چادرهای دیگر زلزله‌زدگان سرایت کرده است. مسئولان استانی و ستاد حوادث غیرمترقبه استان آذربایجان‌شرقی باید به این امر توجه داشته باشند که هنوز مردم در چادرها و حالت اسکان اضطراری زندگی می‌کنند و اسکان دائم صورت نگرفته است. رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با تاکید بر اهمیت استقرار کانکس در روستاها افزوده بود: “من نمی دانم چرا بنیاد مسکن که وظیفه تامین کانکس را دارد، آن را تامین نمی کند.

درخواست ظهور۱۲ و مطمئنا بازدید کنندگان از مسئولین این سایت که هموطنان مان را در این روزهای سرد فراموش نکنند .

۱۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI