اقدام قابل تقدیر جمهوری اسلامی در برخورد با یک وام گیرنده بزرگ کشور

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از رجانیوز : یکی از بدهکاران بزرگ و سرشناس بانکی که به دلیل دریافت تسیهلات ۱۸۰۰ میلیارد ریالی تحت پیگرد قرار گرفته بود، دستگیر شد. ح.ه یکی از بدهکاران بزرگ و سرشناس بانکی که در حوزه‌های مختلف اقتصادی مشغول به فعالیت بوده و بعضا فعالیت‌های او با حاشیه‌های رسانه‌ای همراه […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از رجانیوز : یکی از بدهکاران بزرگ و سرشناس بانکی که به دلیل دریافت تسیهلات ۱۸۰۰ میلیارد ریالی تحت پیگرد قرار گرفته بود، دستگیر شد.

ح.ه یکی از بدهکاران بزرگ و سرشناس بانکی که در حوزه‌های مختلف اقتصادی مشغول به فعالیت بوده و بعضا فعالیت‌های او با حاشیه‌های رسانه‌ای همراه است، به دلیل عدم پرداخت به موقع تسهیلات دریافتی خود بازداشت شده است.

این در حالی است که جمع مبلغ بدهی او به سیستم بانکی بالغ بر ۱۸۰۰ میلیارد ریال بوده و نکته جالب اینجاست که اعتبارات اسنادی موجود برای این تسهیلات تنها به ۷۰ میلیارد ریال می رسد.

شنیده‌های خبرنگار رجانیوز حاکی از آن است که از زمان بازداشت این بدهکار بزرگ بانکی اقدامات و فشارهای گسترده و پشت پرده‌ای برای آزادی وی به جریان افتاده است.

گفتنی است پیش از این نیز یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی که به دلیل بدهی چند ده هزار میلیاردی روانه زندان شده بود، با پرداخت بخشی از بدهی خود از آزاد شد.

۱۸ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI