سه بازیکنی که از استقلال خواهند رفت

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از رجانیوز : از آنجا که فریدون زندی هم از استقلال رفته این باشگاه می‌تواند با یک بازیکن آزاد وارد مذاکره بشود. در همین اثنا احتمال خروج نام ۳ بازیکن استقلال در نیم فصل نیز هر از گاهی شنیده می‌شود تا به نوعی خبر فتح‌ا…‌زاده تایید بشود. علی حمودی، جی‌لوید […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از رجانیوز : از آنجا که فریدون زندی هم از استقلال رفته این باشگاه می‌تواند با یک بازیکن آزاد وارد مذاکره بشود. در همین اثنا احتمال خروج نام ۳ بازیکن استقلال در نیم فصل نیز هر از گاهی شنیده می‌شود تا به نوعی خبر فتح‌ا…‌زاده تایید بشود. علی حمودی، جی‌لوید ساموئل و لیام ردی بازیکنانی هستند که شاید در نیم فصل با بازیکنان دیگر تیم‌ها معاوضه بشوند یا بازیکنان آزاد جای‌شان را بگیرند. در ذیل وضعیت هر ۳ بازیکن را مورد بررسی قرارمی دهیم تا به این نتیجه برسیم که آیا جدایی آنها از استقلال ممکن خواهد بود یا خیر؟!

علی حمودی

این بازیکن اخیرا از باشگاه‌های آلمانی پیشنهاد‌هایی دریافت کرده است. اینکه پیشنهاد‌های رسیده که رسانه‌ای هم شده درست است یا غلط به زودی مشخص خواهد شد. در سایت‌های رسمی دو باشگاهی که اعلام شد حمودی را می‌خواهند اثری از نام این بازیکن دیده نمی‌شود اما با توجه به اینکه خبر او رسانه‌ای شده دور از ذهن نیست که پای یک مدیربرنامه که با باشگاه‌های آلمانی در ارتباط است وسط باشد. چنانچه حمودی از استقلال جدا شود این تیم دچار مشکلات آن چنانی نخواهد شد چرا که آبی‌ها جانشین مناسب برای جایگزین کردن دارند. خسرو حیدری هم می‌تواند در دفاع راست بازی کند وهم در هافبک راست بنابراین اگر حمودی از استقلال به تیم‌های آلمانی برود مشکل حادی پیش نخواهد آمد و آبی‌ها می‌توانند به جای وی بازیکنی را هم جذب کنند. دور از ذهن نیست که مهاجم دلخواه استقلال از این طریق جذب بشود.

جی لوید ساموئل

این بازیکن از ابتدای فصل هم مورد توجه امیر قلعه‌نویی قرارنداشت. شاید اگر اصرارهای فتح‌ا…‌زاده نبود ساموئل همان ابتدای فصل از استقلال جدا می‌شد. امیر علاقه چندانی به بازی ساموئل ندارد و این بازیکن برخلاف فصل قبل در تفکرات سرمربی استقلال جای نگرفته است. البته قلعه‌نویی در چند بازی به اجبار ساموئل را بازی داد اما همانطور که دیدیم در بازی‌های اخیر ساموئل باردیگر نیمکت نشین شد. شایعاتی مبنی برمعاوضه این بازیکن با یک مهاجم لیگ برتری وجود دارد. چندی قبل گفته شد که ساموئل به احتمال زیاد با محمد غلامی مهاجم تیم سپاهان که تنها ۱۰۰ دقیقه برای این تیم بازی کرده معاوضه خواهد شد. البته مسوولان باشگاه استقلال مذاکره با غلامی را تایید نمی‌کنند اما باید منتظر ماند و دید استقلال جای این بازیکن دنبال چه کسی است. آیا اینکه گفته می‌شود آبی‌ها عنایتی را به استقلال می‌آورند صحت دارد یا خیر؟! شاید ساموئل برخلاف تصورات با باشگاه مس کرمان معاوضه شد.

لیام ردی

سفرردی به کشورش می‌تواند برشایعه بازنگشتن او بیفزاید. ردی تصور می‌کرد به خاطر قد و قامت بلندش در استقلال به دروازه‌بان اول تبدیل خواهد شد.

شاید هم مدیربرنامه ایرانی‌اش هرگز به او نگفته بود که یگانه دروازه‌بان آماده فوتبال ایران عضو باشگاه استقلال است و ردی می‌پنداشت که به محض عقد قرارداد با استقلال در قفس توری قرارمی گیرد. ردی از وضع موجود به شدت ناراحت است و سفرش به کشور استرالیا نیز به همین دلیل است. اگر او برنگردد استقلال شاید جایش یک دروازه‌بان بگیرد. یکی از سایت‌ها نوشته بود که آبی‌ها میثاق معمارزاده را هدف قرارداده‌اند.

البته اگر دروازه‌بانی هم جذب نشود مشکلی برای استقلال ایجاد نخواهد شد چون اصولا مهدی رحمتی بلد است چطوردروازه‌بانی کند که احیانا مصدوم نشود. این دروازه‌بان استرالیایی نیز گزینه مناسبی برای جا به جایی‌های میان فصل است.

۱۶ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI