کمک ده میلیارد ریالی مردم به زلزله زدگان آذربایجان

ایسنا خبر داد : معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه تاکنون کمک‌های ۱۵ هزار پایگاه کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۴۰ درصد از مجموع ۱۰۰ هزار پایگاه مدرسه، جمع‌آوری و شمارش شده است، گفت: پیش بینی ۲۵ میلیارد تومانی مشارکت‌های مردمی جشن عاطفه‌ها در سال جاری محقق می‌شود. وی […]

ایسنا خبر داد : معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه تاکنون کمک‌های ۱۵ هزار پایگاه کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۴۰ درصد از مجموع ۱۰۰ هزار پایگاه مدرسه، جمع‌آوری و شمارش شده است، گفت: پیش بینی ۲۵ میلیارد تومانی مشارکت‌های مردمی جشن عاطفه‌ها در سال جاری محقق می‌شود.

وی با اعلام جمع‌آوری ۱۵ میلیارد تومانی کمک‌های مردمی در مرحله دوم جمع‌آوری و شمارش جشن عاطفه‌ها اظهار کرد: در این میان ۴۵ درصد کمک‌ها نقدی، ۳۰ درصد غیر نقدی و ۲۵ درصد تعهدات مالی است که به مرور به دست می‌آید.

وی افزود: از مجموع ۱۵ میلیارد تومان کمک‌های جمع آوری شده، یک میلیارد تومان به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی اختصاص می‌یابد که بخشی از آن در قالب لوازم التحریر و بخشی دیگر در قالب کمک‌های نقدی و دیگر مساعدت‌هایی است که خیران در نظر داشتند.

به گفته معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان‌های فارس، آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان، تهران، خراسان جنوبی، قزوین و گیلان بیشترین میزان مشارکت را در جشن عاطفه‌های امسال داشتند.

ستاری در ادامه با اشاره به جمع‌آوری ۲۰ میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی در جشن عاطفه‌های سال گذشته با کمک وزارت آموزش و پرورش گفت: با جمع آوری و شمارش کمک‌های باقی مانده امسال، از مرز ۲۵ میلیارد تومان مشارکت مردمی گذر می‌کنیم.

۱۳ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI