سال 91 ، امن ترین سال عمر انقلاب اسلامی

سال ۹۱ ، امن ترین سال عمر انقلاب اسلامی

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ایسنا : سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در مراسم تجدید میثاق ماموران پلیس با آرمان‌های امام خمینی (ره) در حرم مطهر با بیان اینکه امسال امن‌ترین سال در دوران پس از انقلاب بوده‌ است، گفت: نیروی انتظامی در چشم‌انداز توسعه خود، سازمانی شایسته و بایسته باید باشد و برای […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ایسنا : سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در مراسم تجدید میثاق ماموران پلیس با آرمان‌های امام خمینی (ره) در حرم مطهر با بیان اینکه امسال امن‌ترین سال در دوران پس از انقلاب بوده‌ است، گفت: نیروی انتظامی در چشم‌انداز توسعه خود، سازمانی شایسته و بایسته باید باشد و برای رسیدن به این هدف تلاش‌های زیادی صورت گرفته است.

وی با اشاره به تهدیدات پیرامون کشور از جمله قاچاق مواد مخدر، تهاجم فرهنگی و وجود تروریست، گفت: با وجود این ناامنی و تهدیدات، شاهد امن‌ترین سال بوده‌ایم و امسال یک سال نمونه است.

احمدی‌مقدم با بیان اینکه در سال جاری جرایمی همچون اقدامات تروریستی، خراب‌کاری، ناامنی و شرارت کاهش یافته است، گفت: جرایم جنایی نیز مانند قتل، آدم‌ربایی و … بیشترین کاهش را داشته است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه با وجود افزایش جمعیت، اغلب این جرایم از یک دهه قبل نیز کمتر بوده است، گفت: امروز مرزهای شرقی و غربی که روزگاری دروازه ورودی قاچاق و مواد مخدر بوده‌اند تا ۹۵ درصد به امنیت کامل رسیده و هیچ قاچاقچی با وسیله خودرویی و موتوری نمی‌تواند از مرزها عبور کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در دورترین نقطه مرزی نیز زندگی با آرامش ادامه دارد، گفت: تمام استان‌های ما دارای امنیت یکسان هستند.

احمدی‌مقدم در بخش دیگری از سخنان خود به نقش قوه قضاییه در کاهش جرایم اشاره کرد و گفت: پشتیبانی قوه قضاییه در برخورد با جرایم خشن سبب پیشگیری از این نوع جرایم شده است.

وی نیروی انسانی را مهم‌ترین سرمایه ناجا عنوان کرد و گفت: در سال جاری حدود ۴۰ هزار نفر از نیروهای ناجا در دوره‌های بصیرت شرکت کرده‌اند.

۱۳ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI