فیلم تشییع پیکر سه شهید حزب الله

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از پایگاه خبری «المنار»، حزب الله لبنان عصر روز پنجشنبه پیکر سه شهید انفجار دیروز در شهرک «النبی شیث» را تشییع کرد. این شهدا از بیمارستان «دار الحکمه» بعلبک به شهرک‌های زادگاه خود منتقل شده و سپس تشییع شدند. شهید مبارز «جعفر علی الموسوی» از مقابل حسینیه امام حسین علیه […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از پایگاه خبری «المنار»، حزب الله لبنان عصر روز پنجشنبه پیکر سه شهید انفجار دیروز در شهرک «النبی شیث» را تشییع کرد.

این شهدا از بیمارستان «دار الحکمه» بعلبک به شهرک‌های زادگاه خود منتقل شده و سپس تشییع شدند.

شهید مبارز «جعفر علی الموسوی» از مقابل حسینیه امام حسین علیه السلام در شهرک النبی شیث تا جبانه البلده تشییع شد و دو شهید مبارز دیگر با نام‌های «علی مصطفی علاء‌الدین» و «علی حسین الخشن» در شهرک سحمر در منطقه بقاع غربی تشییع شدند.

منابعی در فرماندهی ارتش لبنان به المنار گفتند: دستگاه قضایی نظامی تحقیقات درباره حادثه انفجار در منطقه بقاع شمالی را به ریاست قاضی «دانی الزعنی» کامل خواهد کرد و ارتش حصار امنیتی در اطراف مکان حادثه دیروز وضع کرده است.

منابع خبری لبنان روز گذشته از وقوع چند انفجار در دو منطقه “نبی‌شیث” و “الخضر” در بقاع لبنان خبر داده و اعلام کردند که ناشی از انفجار انبارهای تسلیحاتی بوده است.

رادیو لبنان می‌گوید که این انفجارها خسارات مادی بسیاری از خود برجای گذاشته و موجب زخمی‌شدن شمار زیادی از شهروندان نیز شده است.

دانلود فیلم

۱۳ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI