تجمع در ترکیه برای پایان دادن به مسئله جنگ علیه سوریه

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «رویترز»، پلیس ترکیه با استفاده از گاز اشک‌آور تلاش کرد تا به تجمع معترضان، مقابل پارلمان این کشور پایان دهد. بر اساس این گزارش، دولت ترکیه درخواستی را به پارلمان این کشور ارائه کرده تا موافقت آن برای استقرار نیروهای خود در خارج از مرزهای ترکیه را جلب […]

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «رویترز»، پلیس ترکیه با استفاده از گاز اشک‌آور تلاش کرد تا به تجمع معترضان، مقابل پارلمان این کشور پایان دهد.

بر اساس این گزارش، دولت ترکیه درخواستی را به پارلمان این کشور ارائه کرده تا موافقت آن برای استقرار نیروهای خود در خارج از مرزهای ترکیه را جلب کند. این اقدام در واکنش به حمله خمپاره‌ای مشکوک دیروز به روستایی مرزی در ترکیه صورت می‌گیرد این در حالی است که برخلاف ادعای آنکارا، دولت سوریه هرگونه دخالت در این زمینه را رد کرده و آنکارا را به خویشتن‌داری تا افشای هویت عاملان این حمله دعوت می‌کند.

پارلمان ترکیه نیز قرار است امروز درخواست اقدام نظامی علیه دمشق را بررسی کند اما به گفته خبرنگار رویترز، نزدیک به ۲۵ تا ۳۰ معترض ضد جنگ در ترکیه با سر دادن شعار «ما جنگ نمی‌خواهیم»، «فرزندان ملت سوریه برادران ما هستند» در مقابل ساختمان پارلمان در آنکارا تجمع کردند.

این در حالی است که آنکارا همچنان اراضی سوری را با حمله توپخانه‌ای هدف قرار می‌دهد.

۱۲ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :نسیم انتظار

مقاله ویژه:

[b]حمله نظامی غرب به مسلمانان،آغازی بر جنگ های منتهی به ظهور[/b]

بسیاری از روایات نقل شده از معصومین (ع)بیانگر آن است که پس از مشاهده ی درگیری و اختلاف در سوریه بایستی خود را برای هجوم غرب و روم بر علیه مسلمانان و کشور های عربی و اسلامی آماده کنیم. حال سوال این است که آیا حوادث اخیر از جمله اهانت به رسول گرامی اسلام(ص) و به دنبال آن کشته شدن سفیر آمریکا و تسخیر سفارتخانه های آن در بسیاری از کشور ها توسط مسلمانان میتواند بهانه ای برای روی دادن قریب الوقوع این احادیث باشد؟
http://www.nasimeentezar.ir/index.php/maghalat/maghalat-zm/244-m-hamle-gharb
zz:
http://nasimeentezar.ir

KHAMENEI KHAMENEI