قوای سه گانه به فریاد اعتراض بازاریان توجه کنند

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اعتراض روز گذشته بازاریان در واکنش به روش ناپسندی که رونق کسب و کار را از کشور گرفته، گفت: قوای سه گانه به فریاد اعتراض بازاریان توجه کنند. به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله عسگراولادی در دهمین کنگره حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اعتراض […]

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اعتراض روز گذشته بازاریان در واکنش به روش ناپسندی که رونق کسب و کار را از کشور گرفته، گفت: قوای سه گانه به فریاد اعتراض بازاریان توجه کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله عسگراولادی در دهمین کنگره حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اعتراض دیروز بازاریان در واکنش به نوسانات قیمت ارز گفت: اعتراض دیروز بازاریان بر علیه روش ناپسندی است که امروز رونق کسب و کار را از کشور گرفته لذا فریاد و اعتراض دیروز بازاریان باید مورد توجه رئیس جمهور، قوه قضاییه و مجلس قرار گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه قرآن دو دسته ای را که مقابل هم می جنگند، حزب شیطان معرفی کرده است، گفت: با مروری بر فرمایشات امام خمینی متوجه می شویم که باید جمهوری اسلامی حزب داشته باشد واگر حزب نداشته باشیم طبعا جمهوریت نوسان پیدا می کند.

وی با اشاره به رهنمود امام خمینی به حزب موتلفه گفت:امام خمینی به ما فرمودند حالا که شما حزب دارید، شورا دارید، باید در این شوراهایتان اکثریت، اقلیت را قانع کنند اما امروز اکثریت کشور اقلیت را ساکت و بلکه خفه می کنند و نمی گذارند اقلیت اظهار نظری داشته باشند. درحالی که امام فرمودند اکثریت باید اقلیت را قانع کنند.

وی افزود: موتلفه اسلامی نیز برای عمل به همین فرمایش امام به کندی پیش رفت چراکه می خواست در راستای این رهنمود حرکت کند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در کرمانشاه در رابطه با تحزب گفت: مقام معظم رهبری فرمودند برای جلوگیری از پیری و فرسودگی و از کار افتادگی نظام، وجود احزاب لازم است و حزب موتلفه نیز برای اینکه حزبش پیر و فرسوده نشود چشم انداز حزب را سامان داده است.

وی افزود: گرچه پیری در چهره ما موتلفه ای ها نشسته است اما آرمان اسلام، امام و رهبری را با تمام وجود قبول داریم واز ان پیروی می کنیم. ما به دنبال این هستیم که برای همیشه در شورای مرکزی حضور دشته باشیم.

وی با بیان اینکه پوست اندازی موتلفه نزدیک به ده سال است که شروع شده، گفت: هیات اجرایی موتلفه غیر از دبیرکل بقیه جوان هستند و این حزب توجه به نسل جوان وهمچنین بانوان را همیشه دردستور کار خود داشته است.

وی با تاکید بر اینکه شرط نوسازی این است که با هر نوع گرایش سکولار فاصله بگیریم گفت: بی خدایی نباید در نظام باشد و حزب می توند دراین رابطه نقش شایسته ای داشته باشد.

وی همچنین استکبارستیزی را یکی از کارویژه های موتلفه دانست و گفت: مذاکره با آمریکا محکوم است و صحبت از مذاکره کردن با امریکا درشرایطی که هنوز این کشور انقلاب ما را به رسمیت نشناخته و هیج تغییری در روش خود در رابطه با ایران نداده است، امری نشدنی است.

وی با تاکید بر اینکه خمیره امت ما مبارزه با استکبار ستیزی است، گفت: نمی توان استکبار ستیزی را با پاک کن پشت تریبون سازمان ملل و درمجمع عمومی پاک کرد.

وی همچنین درمورد فعالیت های هسته ای ایران خاطرنشان کرد: ما نمی توانیم به امید اینکه غربی ها تحریم ها را بردارند غنی سازی ۲۰ درصد را متوقف کنیم اما در این رابطه تابع نظر رهبری هستیم و هر تصمیمی که ایشان دراین خصوص بگیرند می پذیریم.

۱۲ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :assady

سلام دوستان..شما می توانید در مسابقه وبلاگم شرکت کنید وبرنده جوایز بشوید..
http://handicrafts-s.mihanblog.com/

KHAMENEI KHAMENEI