بهترین سوغاتی مکه و مدینه چیست ؟

حضرت‌آیت‌الله العظمی بشیر نجفی در دیدار جمعی از روحانیان و مداحان ایرانی، به نقش زیارت اهل بیت علیهم السلام اشاره کرد و مهمترین هدیه سفر عتبات را توجه به انجام فرائض دینی دانست. به گزارش شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج ، در ایام باسعادت میلاد امام رضا(ع) […]

حضرت‌آیت‌الله العظمی بشیر نجفی در دیدار جمعی از روحانیان و مداحان ایرانی، به نقش زیارت اهل بیت علیهم السلام اشاره کرد و مهمترین هدیه سفر عتبات را توجه به انجام فرائض دینی دانست.

به گزارش شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج ، در ایام باسعادت میلاد امام رضا(ع) جمعی از روحانیون و مداحان کشورمان با آیت الله بشیر نجفی از مراجع تقلید در نجف اشرف دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار که از سوی بعثه مقام معظم رهبری ترتیب داده شده بود وی ضمن تبریک ایام خجسته دهه کرامت به بیان علم و دانش پرداخت و افزود:اسلام اگرچه به علم آموختن تاکید بسیاری کرده اما اگر علم در دست افرادی که به تزکیه و تهذیب نفس توجهی ندارند باشد خود و دیگران را در ورطه زحمت و نابودی قرار میدهند لذا سعی کنید همراه با علم و دانش به تهذیب نفس و خودسازی معنوی خود عنایت بیشتری داشته باشید.

این مرجع تقلید به نقش زیارت اهل بیت علیهم السلام اشاره کرد و مهمترین هدیه سفر عتبات را توجه به انجام فرائض دینی دانست.

وی افزود: امام حسین و حضرات معصومین علیهم السلام چون حجت خدا هستند از ما انتظار دارند که واجبات الهی را انجام داده و از محرمات بپرهیزیم و چنانچه زائران و همه ما این خواسته را اجابت کنیم عاقبت بخیر شده و به آرزوها و خواسته های خویش دست می‌یابیم.

بر پایه این گزارش حجت الاسلام والمسلمین فیض آبادی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در نجف در این دیدار به تشریح فعالیت های تبلیغی و فرهنگی روحانیون و مداحان پرداخت و در پایان نماز ظهر و عصر به امامت آیت الله بشیر نجفی اقامه شد.

۱۲ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :assady

سلام دوستان..شما می توانید در مسابقه وبلاگم شرکت کنید وبرنده جوایز بشوید..
http://handicrafts-s.mihanblog.com/

KHAMENEI KHAMENEI