لاریجانی : سه برابر شدن یارانه های نقدی ممکن نیست

لاریجانی : سه برابر شدن یارانه های نقدی ممکن نیست

علی لاریجانی در آخرین نشست خبری خود وعده سه برابر شدن یارانه ها را غیر اجرایی دانست. رئیس مجلس شورای اسلامی در کنفرانس خبری روز دوشنبه ۲۸ شهریور امسال خود نیز وعده‌ی سه برابر شدن یارانه‌های نقدی را غیر قابل اجرا دانست و گفت:‌ فکر نمی‌کنم که اقتضائات مالی در این حد باشد که وعده […]

علی لاریجانی در آخرین نشست خبری خود وعده سه برابر شدن یارانه ها را غیر اجرایی دانست.

رئیس مجلس شورای اسلامی در کنفرانس خبری روز دوشنبه ۲۸ شهریور امسال خود نیز وعده‌ی سه برابر شدن یارانه‌های نقدی را غیر قابل اجرا دانست و گفت:‌ فکر نمی‌کنم که اقتضائات مالی در این حد باشد که وعده سه برابر شدن یارانه‌ها به مردم داده شود چرا که دولت هنوز در اجرای این طرح نواقصی دارد که باید حل شود و وعده سه برابر شدن یارانه ها نمی‌تواند بحثی اجرایی باشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس که مخالف افزایش سه برابری یارانه نقدی است، برای مسکوت ماندن این پیشنهاد دولت اعلام کرده دولت فعلاً موضوع افزایش ۳ برابری یارانه نقدی را پیگیری نمی کند و ظاهراً از دستور کار دولت خارج است.

“محمد حسین فرهنگی”، در پاسخ به چگونگی تحقق وعده افزایش سه برابری یارانه‌ها که توسط رئیس جمهور مطرح شد، اظهار داشت: زمانی که دولت این موضوع را پیگیری نمی‌کند حاکی از آن است که دیگر نیازی به ارائه نظرات در خصوص چگونگی افزایش یارانه‌ها نیست.

همچنین بسیاری از کارشناسان و نمایندگان مجلس بر این باورند که اگر به جای افزایش پرداخت یارانه به خانوار این مبالغ به امور زیربنایی و تولید اختصاص پیدا کند بسیاری از مشکلات اشتغال حل شده و به تحقق ایجاد ۲.۵ میلیون شغل در سال جاری هم نزدیک خواهیم شد.

۱۲ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :باباعلی

آقای لاریجانی چرانمیشود یارانه ها راسه برابرکرد اگر بخواهیم ۱۰ برابرهم میتوان کرد منتهی بایدببینیم سرمایه داران چه تصمیمی میگیرند

KHAMENEI KHAMENEI