جامعه اصناف و بازار : علی‌رغم انتقاد از دولت تا پای‌جان از نظام و کشور دفاع می‌کنیم

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از فارس : جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار در خصوص تحرک مشکوک و خائنانه منافقین، اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه خطاب به ملت هوشیار ایران آمده است: انقلاب اسلامی به رهبری هوشمندانه قائد اعظم حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مسیر نورانی انقلاب مهدوی پیش‌ می‌رود. بدخواهان بدانند علی‌رغم […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از فارس : جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار در خصوص تحرک مشکوک و خائنانه منافقین، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه خطاب به ملت هوشیار ایران آمده است: انقلاب اسلامی به رهبری هوشمندانه قائد اعظم حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مسیر نورانی انقلاب مهدوی پیش‌ می‌رود. بدخواهان بدانند علی‌رغم توطئه‌ها و دسیسه‌های فریبکارانه آمریکا و صهیونیزم بین‌الملل، ملت ایران پیروز است و هیچ خللی در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی نمی‌توانند پدید آورند.

در اطلاعیه جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف آمده است: روز چهارشنبه عده‌ای از منافقین و عناصر مشکوک وابسته به دشمنان اسلام، با ایجاد ارعاب در بازار در صدد تعطیلی بازار برآمدند که خوشبختانه بازاریان مسلمان و متعهد به مقابله با آنها برخاستند و توطئه آنان را خنثی کردند. آنها باید بدانند مورد شناسایی قرار گرفته و در موقع مقتضی از سوی مقامات مسؤول پاسخ تحرکات مشکوک خود را خواهند گرفت.

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار این نوع اقدامات خائنانه را محکوم می‌کند و اعلام می‌دارد علی‌رغم انتقادهایی که به عملکرد دولت در حوزه اقتصادی و شخص رئیس‌جمهور داریم، تا پای جان از حیثیت نظام و کشور دفاع می‌کنیم و اجازه نخواهیم داد دشمنان و به ویژه منافقان به اهداف خود برسند.

۱۲ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI