آخرین خبرها از وضعیت باشگاه استقلال تهران

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با مهر ضمن بیان این مطلب در خصوص اسپانسر جدید این باشگاه و مشکلات مالی بازیکنان اظهار داشت: قرارداد ما با اسپانسر جدید باشگاه حدود ۶٫۵ میلیارد تومان است و این حامی مالی، چک‌های مدت‌داری را در اختیار باشگاه استقلال قرار داده است که اولین چک آن به […]

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با مهر ضمن بیان این مطلب در خصوص اسپانسر جدید این باشگاه و مشکلات مالی بازیکنان اظهار داشت: قرارداد ما با اسپانسر جدید باشگاه حدود ۶٫۵ میلیارد تومان است و این حامی مالی، چک‌های مدت‌داری را در اختیار باشگاه استقلال قرار داده است که اولین چک آن به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان پاس و خرج هزینه‌های جاری باشگاه شده است.

وی در همین خصوص افزود: موعد چک‌های بعدی نیز هر ۱۵ روز و یا ۳۰ روز است که روال طبیعی خود را طی می‌کند. البته در این بین کمک‌هایی را نیز به بازیکنانی که در مواقع ضروری نیاز به پول دارند، کرده‌ایم اما در مجموع فقط می‌توانم بگویم شرمنده بازیکنان تیم هستم که تا به امروز فقط مشکلات مالی باشگاه را تحمل کرده‌اند.

نیمی از قرارداد انتقال نکونام را پرداخت کرده‌ایم

فتح‌الله‌زاده خاطر نشان کرد: البته ما در این خصوص هزینه‌های دیگری نیز کرده‌ایم که در یک مورد آن فقط ۸۰۰ میلیون تومان، معادل ۴۰۰ هزار دلار یعنی نیمی از مبلغی را که باید بابت انتقال نکونام به باشگاه اوساسونا می‌دادیم را پرداخت کردیم.

برای پرداخت طلب بازیکنان منتظر بودجه وزارت ورزش هستیم

وی افزود: البته این مبالغ کفاف پرداخت برای قراردادهای مالی بازیکنان را نمی‌دهد و ما منتظر پولی هستیم که وزارت ورزش و جوانان قول آن را داده است. براساس قولی که داده‌اند قرار است بخشی از بودجه ۶ میلیاردی ما را تا ۱۵ روز آینده می‌دهند.

سه بازیکن را در نیم فصل جابه‌جا خواهیم کرد

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که “برای نقل و انتقالات در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر چه برنامه‌ای دارید؟”، تصریح کرد: طبق قوانین تا نیم فصل بازیکن جدیدی نمی‌گیریم اما پس از آن به احتمال زیاد به پیشنهاد سرمربی تیم سه بازیکن را جابه‌جا خواهیم کرد.

مذاکره با چند باشگاه لیگ برتری برای انتقال دروازه بان استرالیایی

وی در خصوص انتقال “لیام ردی”، دروازه بان استرالیایی تیم استقلال از این باشگاه تصریح کرد: چند باشگاه لیگ برتری خواهان به خدمت گرفتن لیام ردی، دروازه بان استرالیایی تیم ما هستند که در حال مذاکره با آنها هستم و در صورت توافق ردی از استقلال جدا خواهد شد.

یک مهاجم خوب در نیم فصل جذب می‌کنیم

فتح‌الله‌زاده خاطر نشان کرد: بنا به نظر کادر فنی قطعا در نیم فصل یک مهاجم خوب جذب خواهیم کرد و در این خصوص عملکرد چند مهاجم داخلی و خارجی را بررسی کرده‌ایم.

قلعه نویی هنوز درخواست جذب عنایتی را به من نداده است

وی اعلام کرد: پیرامون صحبت‌هایی که در مورد انتقال عنایتی به استقلال مطرح شده باید بگویم هنوز قلعه نویی درخواست جذب وی را با من مطرح نکرده است.

مشکل میداوودی درون خانوادگی است

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص ناراحتی میداوودی از نیمکت نشینی در بازی با تیم صبای قم در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر گفت: مشکل و ناراحتی میداوودی در جریان بازی با تیم صبا یک مشکل درون خانوادگی بود و مشکل خاصی نیست. در عین حال اگر مسئله‌ای هم باشد کادر فنی آن را حل خواهد کرد.

عابدینی می‌خواهد مرا چیز خور کند تا گیج شوم

وی در خصوص مصاحبه اخیر عابدینی که گفت بود: “طوری جواب فتح‌الله‌زاده را می‌دهم که گیج شود”، گفت: هنوز عابدینی جواب مرا نداده، شاید وی می‌خواهد مرا چیز خور کند تا گیج شوم، دور خودم بچرخم و به زمین بخورم. من در مصاحبه‌ای که انجام دادم منظورم شخص عابدینی نبوده است. به هر حال وی در حال حاضر در شرایط خاصی قرار دارد و ما باید آن را درک کنیم.

هواداران می‌توانند تشخیص دهند من لمپن هستم یا واعظ آشتیانی

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص مصاحبه اخیر واعظ آشتیانی تاکید کرد: مردم و به ویژه هواداران استقلال داوران و قضات خوبی هستند. آنها هم مصاحبه مرا دیدند و هم مصاحبه واعظ آشتیانی را و به خوبی پی می‌برند که چه کسی لمپن و دلقک است. من این موضوع را واگذاری می‌کنم به مردم و قضاوت آنها.

وی در مورد برگزاری بازی خداحافظی برای فرهاد مجیدی تصریح کرد: وقتی فرهاد مجیدی از دبی برگردد برای برگزاری یک بازی خداحافظی که در شان این بازیکن باشد با او صحبت خواهم کرد. من هر زمان و تا جایی که توانستم و مسئولیتم اجازه می‌داد بازی خداحافظی برای بازیکنان تیم استقلال برگزار کردم.

قلعه نویی دوست دارد که برای بازیکنان استقلال بازی خداحافظی برگزار کنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که “در صورت برگزاری یک بازی خداحافظی، پیشکسوتان باشگاه از جمله قلعه نویی حق دارند گلایه‌ای داشته باشند که چرا برای آنها بازی خداحافظی برگزار نشده است؟”، گفت: مطمئن باشید اگر قلعه نویی در زمان مدیریت من از فوتبال خداحافظی می‌کرد حتما برای او یک بازی خداحافظی خوب تدارک می‌دیدیم. قلعه نویی دوست دارد و تکلیف می‌کند که برای بازیکنان استقلال بازی خداحافظی برگزار کنیم.

تماس با دوستان در آلمان برای برگزاری اردو

وی خاطر نشان کرد: با توکل به خدا تا به امروز با این وضعیت بی‌پولی کار تیم را خوب پیش برده‌ایم و در زمان تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر نیز مطمئن باشید در دو شیفت کار می‌کنیم. با شرایط مالی بدی که داریم به احتمال زیاد اردوی تیم را در خارج از کشور برگزار نمی‌کنیم. البته قصد دارم با دوستان قدیمی خود در آلمان تماس بگیریم و ببینم که در این خصوص از دست آنها کاری برمی‌آید یا خیر و اگر می‌توانند ما را برای برگزاری اردو به این کشور دعوت کنند.

یکی از بازیکنان اصلی تیم را در نیم فصل به بوندس‌لیگا ترانسفر می‌کنیم

فتح‌الله‌زاده در خاتمه تصریح کرد: ما در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر یکی از بازیکنان اصلی و خوب تیم را به بوندس‌لیگای آلمان ترانسفر خواهیم کرد و در این خصوص با باشگاه مربوطه مذاکرات خیلی خوبی را نیز انجام داده‌ایم. البته باید بگویم با اینکه نکونام پیشنهاد خوبی برای ترانسفر شدن دارد اما ما به وی نیاز داشته و او را حفظ خواهیم کرد. با این شرایط بازیکنی که ترانسفر می‌شود، قطعا نکونام نیست!

۱۱ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI