اشتباه مرگ بار پلیس آمریکا

اشتباه مرگ بار پلیس آمریکا

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ای بی سی نیوز : مأموران پلیس آمریکا در ایالت تنسی طی عملیاتی برای دستگیری گروهی از قاچاقچیان به صورت اشتباهی به خانه‌ای حمله کردند و یک مرد ۶۱ ساله را به ضرب گلوله کشتند و به دستان همسر وی دستبند زدند. پلیس آمریکا تنها به ارتکاب این اشتباه […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ای بی سی نیوز : مأموران پلیس آمریکا در ایالت تنسی طی عملیاتی برای دستگیری گروهی از قاچاقچیان به صورت اشتباهی به خانه‌ای حمله کردند و یک مرد ۶۱ ساله را به ضرب گلوله کشتند و به دستان همسر وی دستبند زدند.

پلیس آمریکا تنها به ارتکاب این اشتباه اعتراف کرد و گفت که اطلاعات اشتباه از محل باند قاچاقچیان به مرگ جان آدامز ۶۱ ساله شده است و آنها می‌بایست به خانه همسایه این زوج آمریکایی که در کنار درب خانه این زوج قرار داشت، حمله می‌کردند.

دو افسر پلیس آمریکایی که یکی ۲۵ سال و دیگری ۲۴ سال داشتند به دلیل چنین اشتباهی تنها برای چند روز از سمت خود تعلیق می‌شوند و مجبورند هزینه‌ای را بپردازند.

همسر این مرد بی‌گناه که قربانی اشتباه پلیس شد‌، می‌گوید: آنها (اداره پلیس) باید از شر این دو مأمور با این اسباب‌بازی‌هایشان (اسلحه) خلاص شوند.

۱۱ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI