قلاده های طلا 2 ساخته نمیشود

قلاده های طلا ۲ ساخته نمیشود

ابوالقاسم طالبی : ساخت «قلاده های طلا ۲» را تکذیب می کنم. ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم پرفروش «قلاده های طلا» در گفتگویی با خبرنامه دانشجویان ایران ضمن تکذیب اخبار منتشر شده؛ ساخت «قلاده های طلا۲» را تکذیب کرد. پیشتر خبرگزاری مهر اعلام کرده بود؛ محمدرضا شریفی‌نیا؛ در گفتگویی با ابوالقاسم طالبی؛ کارگردان این فیلم در […]

ابوالقاسم طالبی : ساخت «قلاده های طلا ۲» را تکذیب می کنم.

ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم پرفروش «قلاده های طلا» در گفتگویی با خبرنامه دانشجویان ایران ضمن تکذیب اخبار منتشر شده؛ ساخت «قلاده های طلا۲» را تکذیب کرد.
پیشتر خبرگزاری مهر اعلام کرده بود؛ محمدرضا شریفی‌نیا؛ در گفتگویی با ابوالقاسم طالبی؛ کارگردان این فیلم در جشنواره فیلم مقاومت، نظرش را راجع به ساخت قسمت دوم این فیلم ابراز و طرح اولیه خود را ارائه کرد.
فیلم “قلاده‌های طلا” به دلیل این که تهیه کننده آن؛ محمد خزاعی دبیر جشنواره‌های سی‌ام فیلم فجر و نیز فیلم مقاومت امسال بود در بخش مسابقه شرکت داده نشد اما هیات داوران فیلم مقاومت لوح تقدیر افتخاری به آن اهدا کرد.
همچنین پرویز شیخ طادی کارگردان فیلم روزهای زندگی به دلیل شرکت نکردن این فیلم در بخش مسابقه فجر جایزه خود را به طالبی کارگردان این فیلم تقدیم کرد.
۱۰ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI