اکثریت آبادگران از قالیباف حمایت نخواهند کرد

اکثریت آبادگران از قالیباف حمایت نخواهند کرد

آبادگران هوادار دولت هستند و در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم از نامزد دولت حمایت خواهند کرد. عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا و عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آریا حمایت آبادگران از قالیباف را بعید دانست و گفت:آبادگران به آن معنایی که در شورای شهر دوم به وجود […]

آبادگران هوادار دولت هستند و در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم از نامزد دولت حمایت خواهند کرد.

عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا و عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آریا حمایت آبادگران از قالیباف را بعید دانست و گفت:آبادگران به آن معنایی که در شورای شهر دوم به وجود آمدند و در مجالس هفتم و هشتم حضور داشتند در حال حاضر وجود ندارد.

وی افزود:آبادگرانی که در شورای شهر دوم تشکیل شدند بین گروههای دیگر تقسیم شده اند در واقع این تشکل تغییراتی داشته است طرفدران دولت در این طیف به جبهه پایداری ،رهپویان و جمعیت ایثارگران وارد شده اند .

این نماینده مجلس تاکید کرد:با توجه به پشتبانی و علاقمندی آبادگران به دولت بعید می دانم از نامزدی غیر از نامزد دولت حمایت کنند .

عضو فراکسیون رهروان ولایت معتقد است:باقی مانده آبادگران از سایر نامزدهای اصولگرا حمایت نخواهد کرد لذا بعید می دانم از قالیباف نیز حمایت کنند البته در تقسیم بندی جدید برخی از اعضای آبادگران در شورای شهر حضور دارند که اینها ممکن است از قالیباف حمایت کنند.

وی خاطرنشان کرد:اکثریت آبادگران هوادار دولت هستند و در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم از نامزد دولت حمایت خواهند کرد.

۳ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :فرهاد خسروی

افرادی همچون شما که میخواهند از دولت فعلی حمایت کنند قصد دارند نظام را نابود کنند.
در ضمن دکتر قالیباف الگوی مدیریتی ایران است این را همه ی ایرانیان میدانند غیر از عده ای که خود را به خواب زده اند

KHAMENEI KHAMENEI