غریبی سعید قاسمی در مملکت خودش !

مسئول بسیج دانشجویی پردیس فنی دانشگاه تهران گفت: به دستور رئیس دانشگاه تهران برگزاری برنامه‌های سخنرانی سعید قاسمی در این دانشگاه ممنوع شد. صادق حسین لقب در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، گفت: از یک ماه قبل درخواست مجوز برگزاری مراسم گرامیداشت شهید رجب‌بیگی را با موضوع ایستادگی و استقامت خط امام و سخنرانی سعید قاسمی […]

مسئول بسیج دانشجویی پردیس فنی دانشگاه تهران گفت: به دستور رئیس دانشگاه تهران برگزاری برنامه‌های سخنرانی سعید قاسمی در این دانشگاه ممنوع شد.

صادق حسین لقب در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، گفت: از یک ماه قبل درخواست مجوز برگزاری مراسم گرامیداشت شهید رجب‌بیگی را با موضوع ایستادگی و استقامت خط امام و سخنرانی سعید قاسمی به دانشگاه داده بودیم که مجوز آن هم صادر شده بود اما دقیقاً یک روز قبل از برگزاری برنامه مجوز برگزاری آن را لغو کردند.

وی افزود: پیگیری‌های ما نشان داد که لغو برگزاری مجوز برنامه از سمت ریاست دانشگاه بوده و استدلال آنها این است که سعید قاسمی به دلیل تندروی در سخنرانی‌ها مناسب فضای دانشگاه تهران و فضای دانشجویی نیست.

حسین لقب تصریح کرد: متاسفانه این دوستان می‌خواهند فضای دانشگاه را با این اقداماتشان آرام نگه دارند اما چه تضمینی وجود دارد حالا که سعید قاسمی به عنوان یک چهره انقلابی به دانشگاه تهران ممنوع الورود شده برای سایر افراد انقلابی نیز این اتفاق نیفتد!

۹ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI