گربه قاچاقچی حمل مواد مخدر دستگیر شد - دانلود سخنرانی رائفی پور

گربه قاچاقچی حمل مواد مخدر دستگیر شد

شعبه محلی سرویس فدرال مبارزه با مواد مخدر روسیه اعلام کرد که یک گربه سیاه که توسط قاچاقچیان تعلیم دیده بود وظیفه توزیع مواد مخدر یک زندان منطقه رستوف – دن را به عهده داشت. یک مقام این سرویس گفت: سیستم توزیع مواد مخدر توسط گربه سیاه مطابق یک سناریو طراحی شده بود. زندانی یا […]

شعبه محلی سرویس فدرال مبارزه با مواد مخدر روسیه اعلام کرد که یک گربه سیاه که توسط قاچاقچیان تعلیم دیده بود وظیفه توزیع مواد مخدر یک زندان منطقه رستوف – دن را به عهده داشت.

یک مقام این سرویس گفت: سیستم توزیع مواد مخدر توسط گربه سیاه مطابق یک سناریو طراحی شده بود. زندانی یا زندانیانی که مدت محکومیت آنها خاتمه می یافت هنگام ترک زندان مخفیانه گربه سیاه را داخل یک کیف با خود به بیرون از زندان می بردند.

آنها گربه را به راننده اتومبیلی که بیرون از زندان به دنبالشان می آمد تحویل می دادند. قاچاقچیان مواد مخدر را داخل قلاده گربه جاسازی کرده و سپس حیوان را رها می کردند. گربه راه ورود به زندان را به خوبی بلد بود.

وی افزود: با گذشت زمان نگهبانان زندان با مشاهده رفت و آمد مرتب گربه سیاه دچار سوءظن شدند. آنها پس از زیر نظر گرفتن گربه به نقش او در توزیع مواد مخدر پی برده و ماموران سرویس مبارزه با مواد مخدر قاچاقچیان را هنگامی که مواد را داخل قلاده گربه جاسازی می کردند غافلگیر و دستگیر کردند. مترجم: بهرام افتخاری.

منبع : جام جم

۲۱ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI