اعزام نیروی نظامی فرانسه به مرز سوریه - دانلود سخنرانی رائفی پور

اعزام نیروی نظامی فرانسه به مرز سوریه

فرانسه اعلام کرده است، نظامیان این کشور برای «کمک به پناهندگان» در این منطقه مرزی مستقر شده‌اند. به گزارش آریا ، بسمه قصمانی، سخنگوی گروه موسوم به «شورای ملی سوریه» روز دوشنبه (۱۶ مرداد،۶ آگوست) عربستان سعودی و قطر را از جمله کشورهایی عنوان کرده بود که به تامین تسلیحاتی شورشیان سوریه پرداخته‌اند. گزارش‌های منتشر […]

فرانسه اعلام کرده است، نظامیان این کشور برای «کمک به پناهندگان» در این منطقه مرزی مستقر شده‌اند. به گزارش آریا ، بسمه قصمانی، سخنگوی گروه موسوم به «شورای ملی سوریه» روز دوشنبه (۱۶ مرداد،۶ آگوست) عربستان سعودی و قطر را از جمله کشورهایی عنوان کرده بود که به تامین تسلیحاتی شورشیان سوریه پرداخته‌اند.

گزارش‌های منتشر شده همچنین حاکی از آن است که شرکت بدنام امریکایی «بلک واتر» به آموزش جنگجویان القاعده در عربستان سعودی و مناطق مرزی ترکیه با هدف جنگیدن در سوریه مشغول هستند.

سوریه از اواسط مارس ۲۰۱۱ صحنه ناآرامی های مرگبار است. گروه‌های مخالف دولت دمشق و کشورهای غربی، تلفات در ناآرامی­های سوریه را به نیروهای مسلح این کشور نسبت می‌دهند، در حالی که دمشق، شورشیان و خرابکاران و همچنین گروه های مسلح را عامل خشونت های خونین این کشور می‌داند و تاکید می‌کند این ناآرامی ها از خارج سازماندهی می‌شوند.

۲۰ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI