ناطق نوری برای انتخابات ریاست جمهوری کاندید میشود ؟ - دانلود سخنرانی رائفی پور

ناطق نوری برای انتخابات ریاست جمهوری کاندید میشود ؟

  به نوشته ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری آریا » برخی خبرها از افزایش رایزنی ها برای حضور علی اکبر ناطق نوری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم حکایت دارد. در همین راستا طیفی از اصلاح طلبان نیز در حال بررسی حمایت از این چهره سیاسی هستند. گویا ناطق نوری در دیدار یکی از چهره های […]

 

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری آریا » برخی خبرها از افزایش رایزنی ها برای حضور علی اکبر ناطق نوری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم حکایت دارد.

در همین راستا طیفی از اصلاح طلبان نیز در حال بررسی حمایت از این چهره سیاسی هستند.

گویا ناطق نوری در دیدار یکی از چهره های شاخص اصلاح طلب گفته است:« چناچه قرار است از کاندیداتوری من در انتخابات حمایت کنید باید تا پیش از فرار رسیدن مهرماه تصمیمتان را اطلاع دهید.»
در این میان برخی گزارش ها حاکی از آن است که نمایندگان طیف هایی از اصولگرایان نیز به رایزنی با ناطق نوری پرداخته اند.

همچنین گفته می شود بخش هایی از راست سنتی از او برای حضور در انتخابات دعوت کرده اند . این افراد معتقدند که کاندیداتوری رییس مجلس پنجم موجب می شود بسیاری از چهره های اصولگرا که احتمال کاندیداتوری آنها وجود دارد با ورود ناطق نوری از تصمیمشان منصرف شده و به حمایت از این چهره سیاسی بپردازند.

ناطق نوری که تا پیش از این گوشنه نشینی اختیار کرده و کمتر در رسانه ها دیده می شد اخیرا بیشتر در محافل سیاسی ، رسمی و رسانه ای دیده می شود.

برخی خبرهای دیگر نیز حاکی از این است که حامیان و اطرافیان ناطق نوری مقدمات و زمینه های راه اندازی شبکه رسانه ای سایبری و مکتوب برای حمایت از او را نیز فراهم کرده و در انتظار تصمیم نهایی این چهره سیاسی برای حضور در انتخابات هستند.

به نظر می رسد با تاکید مجدد او در مورد نگاهش به جناح ها و گروه ها باید در انتظار مطرح شدن مجدد طرح دولت وحدت ملی باشیم . امری که او یک بار در تحققش ناموفق بود اما گویا این بار قصد او جدی است و البته شرایط را نیز مهیا تر می بیند.

 

۲۰ مرداد ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI